Drugi sezon serialu „Sprawa idealna” w serwisie HBO GO

Drugi sezon serialu „Sprawa idealna” z Christine Baranski i Rose Leslie jest już dostępny w serwisie HBO GO. Produkcja opowiada historię wziętej prawniczki, która traci oszczędności całego życia oraz pracę w prestiżowej kancelarii i musi zacząć wszystko od nowa. Nowe odcinki będą pojawiały się w serwisie w każdy poniedziałek. Premiera na antenie HBO3 została zaplanowana na niedzielę, 11 marca.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału HBO3

Diane Lockhart (Christine Baranski) była wziętą prawniczką, która pracowała w prestiżowej kancelarii Lockhart & Lee. Za sprawą skandalu musiała zacząć wszystko od nowa. Razem ze swoją chrześnicą Maią Rindell (Rose Leslie) znalazły posady w firmie prawniczej prowadzonej przez Afroamerykanów. W drugim sezonie Diane, Maia i pozostali pracownicy doznają szoku, kiedy klient innej kancelarii zabija swojego sądowego przedstawiciela pod pretekstem zbyt dużego rachunku. Prawnicy zaczynają patrzeć podejrzliwie na osoby, które zwracają się do nich o pomoc.

Pełen emocji serial o środowisku prawników, za który odpowiada zespół twórców: dwukrotnie wyróżniony nominacją do nagrody Emmy Robert King (serial „BrainDead”), trzykrotnie nominowana do Emmy Michelle King (serial „Żona idealna”) oraz nominowany do Oscara Phil Alden Robinson („Pole marzeń”). Produkcja to spin-off Żony idealnej. W obsadzie znalazły się dwukrotnie nominowana do Złotego Globu Christine Baranski (serial „Teoria wielkiego podrywu”), Cush Jumbo (serial „Żona idealna”) oraz Rose Leslie (serial HBO „Gra o tron”).

Serial „Sprawa idealna” („The Good Fight”) jest dostępny w serwisie HBO GO od 5 marca. Nowe odcinki będą się pojawiały w każdy poniedziałek. Premiera na antenie HBO3 odbędzie się w niedzielę, 11 marca o godz. 21.45. Kolejne odcinki będą emitowane co niedzielę o tej samej porze.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *