Drugi sezon serialu „Tom i Jerry w Nowym Jorku” w Boomerang

7 lutego br. Boomerang zaprasza na premierę 2. sezonu animacji „Tom i Jerry w Nowym Jorku”. Podobnie jak w przypadku emitowanego wcześniej 1. sezonu, główne postaci będą organizować gonitwy po tytułowym mieście. Zoo, metro, wysypisko śmieci – psocić można wszędzie! Premierowe odcinki serialu już od poniedziałku 7 lutego o 16:00 w telewizji Boomerang.

Sprawdź godziny emisji serialu „Tom i Jerry w Nowym Jorku” w PROGRAMIE TV

Wszystko zaczęło się od pełnometrażowego filmu „Tom i Jerry w Nowym Jorku”. Tam bohaterowie zamieszkali w luksusowym hotelu z tytułowego miasta. Choć ich otoczenie było gustowne i bogate, dwoje psotników nie zważało na ekskluzywne warunki: harcowali, jak gdyby nigdy nic. Widzowie zareagowali pozytywnie na nową odsłonę kultowej kreskówki. Kreskówka jest z nami od 80 lat i wciąż cieszy się równie dużym powodzeniem. Ostatnia wersja animacji zachowuje ten sam rozrywkowy styl, ale odbywa się w nowym otoczeniu. Tym razem miejscem akcji jest Nowy Jork: metropolia, która sprzyja przeżywaniu ekscytujących przygód. Twórcy zapraszają publiczność do dalszego odkrywania animowanego, wielkomiejskiego domu Toma i Jerry’ego.

W 2. sezonie towarzyszyć im będą zarówno znane wcześniej postaci, jak i nowi bohaterowie. Wystąpią m.in. gniewny pies Spike – mieszkaniec podwórka z poprzednich odsłon animacji, obiekt miłości Toma – kotka Claudia, przyjaciel Jerry’ego – mały kaczor, a także złośliwy przeciwnik Toma – kot Butch, czy pojawiający się po raz pierwszy słoń Horatio – mieszkaniec nowojorskiego zoo. W premierowych odcinkach gonitwy zaprowadzą kota i mysz na wysypisko, gdzie spotkają chytre szczury i przebiegłe mewy. Choć pierwsze zwierzątka są gryzoniami tak jak Jerry, nie będą dla niego miłe! Główne postaci kreskówki spróbują zabiegać o względy Claudii, biegając po całym hotelu. Pewnego dnia Tom obudzi się w świecie, którym rządzą… wyłącznie myszy! Nie będzie tam mile widziany, ale z właściwą sobie determinacją postanowi pokazać im, że nie poddaje się z łatwością. To tylko jedne z licznych swawoli, które widzowie zobaczą w nadchodzących epizodach.

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

Premiera 2. sezonu „Tom i Jerry w Nowym Jorku” już w poniedziałek 7 lutego o 16:00 w Boomerang. Emisja od poniedziałku do piątku o 16:00 w Boomerang.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *