The Dumplings na żywo w radiowej Czwórce

W poniedziałek 9 lutego 2015 roku w Studiu Radiowej Czwórki wystąpi elektroniczny duet – The Dumplings. Ekskluzywny koncert i wywiad z zespołem w audycji „Off Control” na antenie Czwórki.

Uwielbiają ich nastolatkowie. Budzą podziw wśród najbardziej wysmakowanych koneserów muzyki. Justyna i Kuba poznali się podczas konkursu piosenki i postanowili, że stworzą razem duet. Są niewątpliwie fenomenem internetowym, który przerodził się w największą sensację muzyczną 2013 roku w Polsce. Ona – fanka klasycznych brzmień i spokoju. On – lubiący bas wiercący dziurę w brzuchu i eksperymenty z dziwnymi dźwiękami. W styczniu 2014 roku weszli do domowego studia nagraniowego Bartosza Szczęsnego, producenta ich krążka, znanego jako połowa duetu Rebeka, gdzie nagrali kilkanaście piosenek na debiutancki album. Później podpisali kontrakt fonograficzny z Warner Music Poland, co zaowocowało ich kolejną płytą. Grali na wielu polskich festiwalach, ale również zagranicznych takich jak: Liverpool SoundCity i The Great Escape w Brighton. Zagrali także koncert klubowy w Londynie (wraz z zespołem Kamp!). Aktualnie promują swój debiutancki album „No Bad Days”. Utwory z tego albumu można usłyszeć na playliście Czwórki.

W radiowej Czwórce The Dumplings zagrają na żywo w ramach akcji „Żywcem Wzięci”. Czym zaskoczą? Na Czwórkowej scenie podczas „Off Control” oprócz znanych i lubianych, zaprezentują też kawałki, które dotąd były owiane tajemnicą. Na czym polega fenomen grupy The Dumplings? Będzie można się przekonać podczas specjalnego koncertu dla słuchaczy Czwórki.

Na koncert i rozmowę z The Dumplings 9 lutego o godzinie 22:00 zaprasza Mateusz Tomaszuk.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *