Dwa sezony „Wikingów” jesienią w TV Puls (zdjęcie)

TV Puls wyemituje w październiku i listopadzie dwa sezony serialu „Wikingowie”. Drugi sezon tej produkcji w TV Puls będzie miał swoją premierę w telewizji ogólnodostępnej.

Przy okazji listopadowej premiery drugiego sezonu serialu „Wikingowie” TV Puls postanowił przypomnieć widzom początek przygód Ragnara i jego ludzi. Pierwszy sezon będzie emitowany od wtorku, 7 października 2014 roku, a drugi będzie miał premierę we wtorek, 4 listopada 2014 roku.

„Wikingowie” to widowiskowa opowieść o fascynującym życiu i niesamowitych przygodach wojowniczych ludów Północy, którzy siali postrach w średniowiecznej Europie. Serial przedstawia historię kontynentu z perspektywy tych walecznych najeźdźców i odkrywców. Fabuła serialu nie skupia się jedynie na wojnach i rozlewie krwi – pokazuje też zwyczaje Wikingów i jest jednocześnie fascynującą sagą rodzinną. Centralną postacią serialu jest Ragnar Lothbrok (Travis Fimmel), legendarny i charyzmatyczny przywódca Wikingów, który żył w VIII wieku. Ragnar to ucieleśnienie nordyckiej tradycji, a według legendy potomek samego Odyna. Znudzony podbojami biednych krajów bałtyckich i Rosji, pragnie przekraczać kolejne bariery i podbijać bogatsze terytoria.

tvpulswikingowie2

„Wikingowie”

Start emisji 1. sezonu: wtorek, 7 października, godzina 20:00
Emisja: wtorek, godzina 20:00

„Wikingowie”, II sezon

Premiera 2. sezonu: wtorek, 4 listopada

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *