„Dzień dobry z Polskim Radiem dla Ukrainy” – nowa audycja na antenie Polskiego Radia

Wiadomości, zapowiedzi najważniejszych wydarzeń, rozmówki polsko – ukraińskie. Polskie Radio dla Ukrainy poszerza ofertę programową. Od 1 lipca rusza poranna audycja „Dzień dobry z Polskim Radiem dla Ukrainy” – „Доброго дня з Польським радіо для України”. Na poniedziałkowe wydanie programu o godz. 7.00 zaproszą Switłana Berestowska i Ołeksij Stecenko.

Wprowadzenie audycji porannych jest naturalnym krokiem w rozwoju Polskiego Radia dla Ukrainy, które staje się pełnowartościową rozgłośnią, codziennie proponującą Słuchaczom bogatą ofertę programową. Biorąc pod uwagę, że dwa lata temu tworzenie programu zaczynaliśmy od półgodzinnych audycji, przeszliśmy naprawdę szybką i – proszę mi wierzyć – fascynującą drogę. Teraz czas, by Polskie Radio dla Ukrainy stało się najważniejszym i najciekawszym ukraińskojęzycznym medium w Polsce – mówi Anton Marczyński z Polskiego Radia dla Ukrainy.

Od 1 lipca na antenie Polskiego Radia dla Ukrainy w porannej audycji „Dzień dobry z Polskim Radiem dla Ukrainy” m.in. o tym jak wygląda życie Ukraińców w Polsce, najnowsze wiadomości z kraju i ze świata oraz rozmówki polsko – ukraińskie. W programie również Poranna rozmowa dnia oraz informacje drogowe.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *