Dzień Matki 2022 w Romance TV

Dzień Matki jest jednym z najważniejszy dni w roku do celebrowania przez całą rodzinę. Stacja Romance TV przygotowała z tej okazji wyjątkowy cykl pt. „Mama jest najlepsza”. Przez cały dzień, od rana do późnego wieczora widzowie zobaczą osiem filmów o matczynej miłości, w tym adaptacje bestsellerowych pisarek powieści romantycznych, Rosamunde Pilcher i Katie Fforde.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Matki są nie tylko bohaterkami dla swoich dzieci, ale często najlepszymi przyjaciółkami. Mimo to zdarza się, że przesadzają ze swoim oddaniem i troską. Ostatecznie jednak miłość matki – bez względu na to, w jakim wieku są dzieci – jest najpiękniejszym prezentem. To są tylko niektóre ze spostrzeżeń wypowiadanych przez tytułowe bohaterki w ośmiu filmach, które stacja Romance TV pokaże z okazji Dnia Matki podczas całodniowego maratonu filmowego pt. „Mama jest najlepsza”. Wśród propozycji do oglądania znajdą się adaptacje powieści Katie Fforde „Mama na zawsze” o Helen, która pragnie zmienić nagle i diametralnie całe swoje dotychczasowe życie, „Katie Fforde: Mama sama w domu”, w którym córka zakochuje się w chłopaku sprawiającym problemy wychowawcze, a matka, pragnąc zapobiec tej miłości, niebezpiecznie zbliża się do jego atrakcyjnego i przystojnego ojca, a także „Rosamunde Pilcher: Synowe” o kłopotach wdowy z partnerkami jej dwóch synów. Czy Lynette zniszczy życie swych dzieci?

Po południu czas na „Gang mam”, w którym 38-letnia Conny dowiaduje się, że jej małżonek Lorenz chce się z nią rozwieść. Jest załamana, gdyż ona i dzieci muszą zacząć radzić sobie sami, a zawsze dbał o nich jej mąż… W drugiej części „Gang mam: Matka chrzestna” Conny jest w trakcie rozwodu, w nowej roli samotnej matki czuje się zupełnie nieźle i straciła głowę dla Antona, taty przedszkolnej koleżanki jej syna.

Nie zabraknie także ulubienicy widzów, Leny Lorenz. W filmie „Lena Lorenz: Matka na trzy dni” słynna położna zostaje detektywem, szukającym rodziców noworodka, którego zostawiono przed jej gabinetem w koszu prezentowym. Inną propozycją do miłego oglądania jest „I tak wszystko w rodzinie“, w której w wyniku fatalnej omyłki matka, która pragnie mieć dziecko, otrzymuje komórkę jajową swojej córki…

Sprawdź godziny emisji filmu „Ukochana rodzina” w PROGRAMIE TV

Wisienką na torcie całodniowego maratonu filmowego jest premiera „Ukochanej rodziny” o godz. 20.00. Przepełniona pozytywną energią Rosa traci pracę w agencji reklamowej i musi wrócić do domu rodziców. Jednak ci nie są z obrotu spraw zadowoleni, gdyż lubią cieszyć się swoją wolnością. Jadąc do nich, Rosa ma nieprzyjemne spotkanie z młodym mężczyzną, Laszlo, które będzie początkiem czegoś nowego w jej życiu…

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *