Dzień Ojca w Romance TV

Opieka i wychowywanie dzieci to niełatwe zadanie. Po Dniu Matki, Romance TV pragnie docenić wszystkich mężczyzn, którzy 23 czerwca świętować będą Dzień Ojca i w związku z tym zaprasza swoich widzów na cykl komedii romantycznych – „Trudniej być ojcem, niż nim zostać”. Stacja pokaże aż pięć filmów, w tym trzy premiery. Start o godzinie 12:20.

„Katie Fforde: Mój syn i jego ojcowie” – PREMIERA
Karen pracuje w księgarni i właściwie nie ma powodów, by narzekać na swój los, chociażby dlatego, że wreszcie wprowadził się do niej jej partner Daniel. Przenosiny ukochanego nie cieszą jednak wszystkich. Luka – syn Karen miał mamę dotychczas wyłącznie dla siebie i wcale nie zamierza się nią z nikim dzielić. Jego wzorcem mężczyzny staje się Todd, trener hokeja. Kiedy na domiar złego trzynastolatek dowiaduje się, że jego ojcem jest anonimowy dawca spermy, ma dość i ucieka do Rebeki, swojej babci. Czy Karen uda się odnaleźć biologicznego ojca dziecka i poukładać resztę spraw?
Emisja: piątek, 23 czerwca, godzina 18:00

„Tatusiów nigdy za wiele” – PREMIERA
Maike wcześnie została mamą dwójki dzieci – Jaspera i Luizy. Jadąc z nimi w podróż, zatrzymuje się po drodze w swojej rodzinnej miejscowości, gdzie rodzeństwo wreszcie ma okazję poznać swoją babcię. Maike ma nadzieję, że będzie mogła zostać na kilka dni u matki i w końcu zdradzić synowi, kto jest jego prawdziwym ojcem. Jest tylko jeden szkopuł, bo… w grę wchodzą aż trzej panowie: Hinnerk, Ole i Torben.
Emisja: piątek, 23 czerwca, godzina 21:00

„Kubańska narzeczona” – PREMIERA
Clemens wraca z urlopu na Karaibach całkowicie odmieniony. Powodem tej zmiany okazuje się piękna Esperanza, którą mężczyzna pragnie poślubić w Niemczech. Jego dorosłe dzieci nie są zachwycone pomysłem ojca i chcą jak najszybciej wybić mu miłosne fanaberie z głowy. Co się wydarzy, gdy na jaw wyjdzie tajemnica, którą skrywa Esperanza?
Emisja: piątek, 23 czerwca, godzina 22:55

„Jak wygrać wojnę z pieluchami”
Dieter i Esther od dawna marzą, by zostać rodzicami. Marzenie się wreszcie spełnia i to podwójnie – rodzą im się bliźniaki. Problem pojawia się gdy trzeba zdecydować kto zostanie z dziećmi w domu. Esther jest prawniczką i posiada własną kancelarię adwokacką, nie widzi zatem możliwości rezygnacji z pracy. Dieter z kolei jest dziennikarzem na etacie, więc łatwiej mu zdecydować się na urlop tacierzyński”. Ostatecznie to on podejmuje decyzję, że zostanie z dziećmi w domu. „Urlop” okazuje się jednak torturą.
Emisja: piątek, 23 czerwca, godzina 12:20

„Super-Tata”
Czy można być ojcem 99 dzieci? Okazuje się, że tak! Mark podczas studiów łączył przyjemne z pożytecznym i dorabiał, oddając swoje nasienie. Teraz mężczyzna jest zszokowany liczbą potomstwa, które dzięki niemu pojawiło się na świecie. Uświadamia sobie, że to koniec dotychczasowego, beztroskiego życia. Co gorsze, niebezpieczeństwo grozi też jego związkowi z Gretą…
Emisja: piątek, 23 czerwca, godzina 14:10

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *