Dzień z… w Radiu ZET

W środę 19 kwietnia Dawid Kwiatkowski będzie bohaterem nowego cyklu „Dzień z… w Radiu ZET”. Co miesiąc stacja będzie przybliżać swoim słuchaczom ich ulubione gwiazdy, pokazując je w sytuacjach niecodziennych.

Agnieszka Kołodziejska wraz z ekipą social mediów Radia ZET będzie towarzyszyć Dawidowi Kwiatkowskiemu od rana do wieczora podczas wyjazdu do Paryża. Relacje na żywo z ich wspólnie spędzanego czasu będzie można usłyszeć na antenie przez cały dzień co godzinę, a materiały wideo będą udostępniane w social mediach Radia ZET.

„Dzień z… w Radiu ZET” to okazja do dowiedzenia się rzeczy nieoczywistych, zaskakujących i poznania gwiazd w sytuacjach mniej formalnych. Jakie mają zainteresowania? Co lubią zjeść? Jakie miejsca lubią odwiedzać? Jakie mają przyzwyczajenia, o których chcieliby opowiedzieć słuchaczom? Odpowiedzi na te i inne pytania poznają słuchacze w ramach projektu „Dzień z …”. Co więcej, fani będą mogli swoim idolom za pośrednictwem Radia ZET zadawać własne pytania. Autorzy najciekawszych nie tylko usłyszą odpowiedź, ale wygrają też wyjątkowe nagrody.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *