„Dziennik Regionów” w TVP Regionalnej z usługą HbbTV

Program informacyjny TVP Regionalnej – „Dziennik Regionów” już z usługą HbbTV. Dzięki temu, oprócz dostępu do pełnych wydań programów oraz poszczególnych informacji, widzowie otrzymali dostęp do materiałów dodatkowych, które z uwagi na ograniczony czas antenowy nie znalazły się w programie.

„Dziennik Regionów” to główny program informacyjny TVP Regionalnej, podsumowujący wydarzenia mijającego dnia i zapowiadający najważniejsze tematy dnia następnego. Wszystkie wydania „Dziennika Regionów” są emitowane również z tłumaczeniem na język migowy.

Telewizja hybrydowa jest połączeniem telewizji cyfrowej z internetem. Rozszerza możliwości dotychczasowej telewizji o treści zawarte w internecie. Umożliwia, w trakcie oglądania programu, równoczesne korzystanie z treści internetowych skorelowanych z programem i to bez przerywania oglądanej audycji.

TVP Regionalna planuje rozwój dedykowanych serwisów HbbTV. Kolejnym krokiem będzie stworzenie widzom możliwości dostępu do informacji publikowanych na stronie regionalna.tvp.pl i stronach 16 Oddziałów Terenowych TVP S.A.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *