„E! Na żywo z czerwonego dywanu: Nagrody Emmy 2023” na E! Entertainment

Już tylko dzień dzieli nas od najważniejszej nocy w świecie telewizji. Po opóźnieniach spowodowanych zeszłorocznymi strajkami scenarzystów i aktorów, Nagrody Emmy powracają, aby uhonorować najpopularniejsze seriale srebrnego ekranu. Na scenę w Peacock Theater, Los Angeles powrócą również korespondenci telewizji E!, którzy zadbają o to, abyście nie przegapili żadnego momentu na czerwonym dywanie.

Sprawdź godziny emisji „E! Na żywo z czerwonego dywanu” w PROGRAMIE TV

Prowadzącą „E! Na żywo z czerwonego dywanu: Nagrody Emmy 2023″ ponownie będzie Laverne Cox, która przeprowadzi wywiady z gwiazdami najczęściej nominowanych produkcji telewizyjnych. Znajdą się wśród nich m.in. gwiazdy takich seriali, jak „Sukcesja”, „The Bear”, „Misja: Podstawówka” czy „Biały Lotos”. Transmisja rozpocznie się 16 stycznia o 21:00 na kanale E! Entertainment.

W trakcie wieczoru Laverne, w towarzystwie komiczki stand-uppowej Heather McMahan, uzyska ekskluzywne informacje na temat najświeższych modowych nowinek w ramach swoich popularnych segmentów „How It Started vs. How It’s Going” oraz „What Story Are You Telling?”.

Powraca również Glambot stacji E!, który zadba o to, aby uchwycić każdą gwiazdę stawiającą kroki na czerwonym dywanie.

Programy z serii „E! Na żywo” produkowane są przez firmę Den of Thieves z producentami wykonawczymi Jesse’em Ignjatovic, Evanem Pragerem i Barb Bialkowski na czele.

Sprawdź ofertę kanału E! w PROGRAMIE TV

Nie przegap „E! Na żywo z czerwonego dywanu: Nagrody Emmy 2023″ we wtorek 16 stycznia o 21:00 na kanale E! Entertainment.

Źródło: NBCUniversal International Networks & Direct-to-Consumer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *