„E! Na żywo z czerwonego dywanu: Oscary 2024” na kanale E! Entertainment

Już w ten weekend odbędzie się 96. ceremonia wręczenia Oscarów, najbardziej prestiżowych nagród branży filmowej. Podczas tej niezapomnianej nocy (z 10 na 11 marca), gwiazdy i widzowie na całym świecie po raz kolejny poznają werdykty Akademii Filmowej w 24 kategoriach, które uczczą najbardziej imponujące osiągnięcia i kreacje aktorskie w kinematografii za miniony 2023 rok. Z tej okazji kanał E! Entertainment zaprasza na relację w formie programu specjalnego, w trakcie którego prowadząca Laverne Cox zaprezentuje publiczności tegorocznych gości czerwonego dywanu i ich kreacje.

Sprawdź godziny emisji „E! Na żywo z czerwonego dywanu” w PROGRAMIE TV

Program „E! Na żywo z czerwonego dywanu: Oscary 2024″ zostanie wyemitowany na antenie E! Entertainment Polska tuż przed faktyczną ceremonią, 10 marca o 21:00. Powtórna emisja zaplanowana jest na 11 marca o tej samej porze.

Do Laverne Cox w bieżącym relacjonowaniu przybyć gwiazd dołączą m.in. paneliści Zanna Roberts Rassi, Zuri Hall, komiczka Heather McMahan oraz projektant mody Christian Siriano. W tym samym czasie eksperci filmowi z E!, Keltie Knight i Tiffany Smith, zaoferują fanom jedynie w swoim rodzaju spojrzenie na czerwony dywan z dachu Ripley’s na Hollywod Boulevard.

96. ceremonia rozdania Oscarów odbędzie się w Dolby Theatre w Hollywod. Tam też znajdzie się czerwony dywan, czyli centrum zrzeszające gwiazdorską śmietankę, czyli crème de la crème całej branży filmowej.

Najwięcej nominacji do tegorocznych Oscarów zdobył „Oppenheimer” Christophera Nolana, który staje w szranki w aż 13 kategoriach. Produkcja została nominowana m.in. za najlepszego aktora pierwszoplanowego (Cillian Murphy), najlepszego aktora drugoplanowego (Robert Downey Jr.) oraz najlepszą aktorkę drugoplanową (Emily Blunt). Z kolei „Barbie”, najlepiej zarabiający film minionego roku, zdobył aż 8 nominacji, w tym dla wyśmienitych występów Ryana Goslinga i Ameriki Ferrery (kategorie drugoplanowe). Inne aktorskie ikony, które pojawią się na ceremonii, to m.in. Jennifer Lawrence, Matthew McConaughey, Lupita Nyong’o, Michelle Yeoh, Dwayne Johnson, Zendaya oraz Nicolas Cage.

Sprawdź ofertę kanału E! Entertainment w PROGRAMIE TV

„E! Na żywo z czerwonego dywanu: Oscary 2024″ w niedzielę 10 marca o 21:00 na kanale E! Entertainment. Powtórna emisja dzień później, 11 marca o 21:00.

Źródło: NBCUniversal International Networks & Direct-to-Consumer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *