E! na żywo z czerwonego dywanu Złote Globy 2023

Świeżo po prowadzeniu E! Na żywo z czerwonego dywanu: People’s Choice Awards, wielokrotnie nagradzana aktorka, producentka i aktywistka Laverne Cox ponownie trafi na czerwony dywan, aby poprowadzić tegoroczną edycję E! na żywo z czerwonego dywanu: Złote Globy.

Sprawdź godziny transmisji „E! na żywo z czerwonego dywanu” w PROGRAMIE TV

Zanim rozpocznie się tegoroczna ceremonia rozdania Złotych Globów – prowadzona przez Jerroda Carmichaela – Laverne i współprowadząca Loni Love będą relacjonować najważniejsze momenty z czerwonego dywanu w hotelu Beverly Hilton w Beverly Hills w Kalifornii – od ekskluzywnych wywiadów i debiutujących par celebrytów po odważne stylizacje modowe i nie tylko.

Korespondentka E!, Zanna Roberts Rassi i ekspertka od popkultury Naz Perez – jako panelistki E! na żywo – przedstawią również największe tegoroczne nominacje do Złotych Globów i najlepiej ubrane gwiazdy.

Na tegorocznej liście nominacji do Złotych Globów znalazło się kilku debiutantów, w tym Quinta Brunson za najlepszą kreację aktorską w filmie telewizyjnym, muzycznym lub komediowym oraz Brendan Fraser za najlepszą kreację aktorską w filmie dramatycznym.

Filmy takie jak Avatar: Istota wody, Top Gun: Maverick, Babilon i Wszystko wszędzie naraz powalczą o najcenniejsze nagrody filmowe, podczas gdy seriale takie jak Ród smoka, The Crown, Misja: podstawówka i Wednesday mają szansę zabrać do domu najważniejsze wyróżnienia w swojej kategorii.

Sprawdź ofertę kanału E! w PROGRAMIE TV

Oglądaj E! na żywo z czerwonego dywanu: Złote Globy 2023 11 stycznia o 21:00 na E!

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *