El. MŚ: Kazachstan – Polska w Polsacie i Polsacie Sport

Meczem w Astanie z Kazachstanem reprezentacja Polski rozpocznie eliminacje do Mundialu w Rosji w 2018 roku. Spotkanie w niedzielę w Polsacie i Polsacie Sport.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Polacy ostatni raz na Mundialu zagrali w 2006 roku w Niemczech. 12 lat do turnieju w Rosji to niemal całe piłkarskie pokolenie. Dla Roberta Lewandowskiego i jego kolegów jesienne eliminacje do Mundialu w Rosji mogą być więc początkiem nowej, wspaniałej przygody. Reprezentacja Polski, która po Euro 2016 zanotowała skok w rankingu FIFA o 11 pozycji i dziś jest na miejscu szesnastym, będzie z całą pewnością faworytem grupy „E”, w której Polacy zagrają z Danią, Rumunią, Armenią, Czarnogórą i Kazachstanem.

Mecz w Astanie podopieczni Adama Nawałki muszą po prostu wygrać, gdyż bezpośredni awans do Mundialu uzyska tylko zwycięzca grupy, ważny jest więc każdy punkt. Kazachstan w ostatnich eliminacjach do Euro 2016 rywalizował z takimi zespołami jak Czechy, Turcja, Holandia, Islandia i Łotwa, ostatecznie zajmując 5. miejsce w grupie. Co ważne najbliższy przeciwnik Polaków w spotkaniach nie tracił zbyt wielu goli, bo tylko osiemnaście, przy czternastu reprezentacji Holandii czy Czech. Ostatni sprawdzian przed meczem z Polską, mecz z Kirgistanem Kazachstan przegrał 2:0.

Mecz Kazachstan – Polska będzie można zobaczyć w niedzielę, 4 września o godzinie 18:00, w Polsacie i Polsacie Sport. W studio w Warszawie gośćmi Jerzego Mielewskiego będą Roman Kołtoń, Andrzej Iwan, Wojciech Kowalczyk i Waldemar Prusik, a w Astanie relacjonować wydarzenia na żywo będą m.in. Mateusz Borek i Marcin Feddek. Początek transmisji w Polsacie Sport o godzinie 16:00, a w Polsacie o godzinie 17:40.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *