ELEVEN SPORTS NETWORK pokaże Giro del Trentino

Grupa ELEVEN SPORTS NETWORK zawarła porozumienie z firmą Oneplayer, dzięki któremu będzie mogła pokazać kibicom w Polsce włoski wyścig kolarski Giro del Trentino.

W przyszłym miesiącu fani kolarstwa z Polski będą mogli obejrzeć w kanale Eleven Sports relacje na żywo i na wyłączność z trwającego cztery dni wydarzenia.

Zaliczany do Union Cycliste Internationale (UCI) Europe Tour wyścig Giro del Trentino jest uważany za jedno z najciekawszych wydarzeń w kolarskim kalendarzu. Wśród jego zwycięzców znalazło się wielu słynnych kolarzy, w tym Francesco Moser, Giuseppe Saronni, Gianni Bugno, Vincenzo Nibali, Cadel Evans oraz zeszłoroczny triumfator Richie Porte.

Cieszymy się, że możemy pokazać widzom Eleven Sports to kluczowe wydarzenie kolarskie – mówi Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy ELEVEN SPORTS NETWORK. – W Polsce wyścigi kolarskie wzbudzają spore zainteresowanie. Jesteśmy więc przekonani, że nasze relacje z polskim komentarzem będą cieszyły się popularnością wśród widzów.

Polscy kibice sportowi, dla których tworzony jest program ELEVEN, polubią śledzenie zmagań kolarzy ścigających się na czas oraz pokonujących wzniesienia i spadki na trasie słynnego wyścigu – mówi Luca Simonelli, dyrektor Oneplayer. – Jesteśmy zadowoleni, że nawiązaliśmy współpracę, która pozwoli nam dotrzeć do polskiego rynku i nieustannie powiększającego się grona odbiorców ELEVEN.

Tegoroczna, czterdziesta edycja Giro del Trentino odbędzie się między 19 a 22 kwietnia 2016 roku. Rozpocznie się jazdą drużynową na czas, po której nastąpią trzy etapy górskie.

Źródło: ELEVEN SPORTS NETWORK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *