ELEVEN SPORTS NETWORK poszerza ofertę gal M-1 Challenge i Enfusion Live

ELEVEN SPORTS NETWORK podpisała wieloletnią umowę z Fighting Spirit. Dzięki niej sieć poszerzyła ofertę relacji z zawodów mieszanych sztuk walki (MMA) i kickboxingu na terytorium Polski.

Widzowie stacji będą mogli oglądać transmisje na żywo i na wyłączność z gal M-1 Challenge oraz Enfusion Live: The World Championships of Kickboxing do końca 2017 roku. Już w ten weekend ELEVEN SPORTS NETWORK pokaże Enfusion Live 39, który odbędzie się w słowackiej Żylinie.

W zawodach z cyklu Enfusion Live bierze udział jeden z najlepszych polskich kickbokserów, Rafał Dudek. Polska ma bogatą tradycję w wychowywaniu czołowych zawodników MMA. Mistrzem świata wagi ciężkiej M-1 Global był Marcina Tybura. Do tytułu czempiona rosyjskiej federacji pretendowali Marcin Zontek i Michał Wiencek. Gale są organizowane od 1997 roku. Kolejna M-1 Challenge 66 odbędzie się w piątek, 27 maja, w rosyjskim Orenburgu.

Popularność sportów walki stale wzrasta, a te prawa to fantastyczny dodatek do naszej już i tak bardzo zróżnicowanej oferty – mówi Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy ELEVEN SPORTS NETWORK. – Gale M-1 Challenge i Enfusion Live, które niedawno pokazywaliśmy w Polsce, zostały dobrze przyjęte, więc jestem przekonany, że kibice ucieszą się z tej wiadomości. Poszerzenie naszej oferty o nowe, pełne akcji dyscypliny sportowe, jakimi są MMA i kickboxing sprawia, że nasz program staje się jeszcze bardziej atrakcyjny. Widzowie w Polsce mogą polegać na ELEVEN, jeżeli chodzi o interesującą rozrywkę sportową na światowym poziomie.

ELEVEN to dynamicznie rozwijająca się globalna sieć, która pokazuje najlepsze wydarzenia sportowe, a Fighting Spirit specjalizuje się w dystrybucji sportowych praw telewizyjnych premium, jesteśmy więc bardzo zadowoleni z rozszerzenia naszej współpracy i możliwości zaoferowania polskim widzom niesamowitych gal M-1 Challenge oraz Enfusion Live – mówi Laurent Pourrut, dyrektor generalny Fighting Spirit. – MMA i kickboxing cieszą się dużą popularnością wśród kibiców sportowych. Gale M-1 Challenge i Enfusion Live, których rocznie odbywa się łącznie ponad dziesięć, zajmują bardzo ważne miejsce w tym segmencie rynku i warto je mieć w swojej ofercie.

Na mocy umowy podpisanej z Fighting Spirit, wyłącznego dystrybutora praw telewizyjnych do M-1 Challenge i Enfusion Live, ELEVEN SPORTS NETWORK będzie mogła pokazywać także materiały archiwalne z 25 najbardziej ekscytujących pojedynków w M-1 Challenge.

Źródło: ELEVEN SPORTS NETWORK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *