ELEVEN SPORTS NETWORK z własną platformą wideo online

Grupa ELEVEN SPORTS NETWORK podpisała wieloletnią umowę ze specjalizującą się w transmisjach online firmą NeuLion, wraz z którą uruchomiła nowy serwis internetowy. Usługa jest dostępna w Polsce pod adresem elevensports.pl.

Od 19 maja 2016 roku kibice mają dostęp na żywo i na żądanie do takich sportowych treści premium, jak Emirates FA Cup, Liga BBVA, Serie A TIM czy też Formula 1® o każdej porze i w każdym miejscu na tablecie, telefonie komórkowym i komputerze, dzięki nowej i rozbudowanej usłudze ELEVEN SPORTS, na którą można zaabonować się online oraz za pomocą aplikacji.

Dzięki NeuLion® Digital Platform abonenci ELEVEN SPORTS mogą korzystać z przydatnych opcji, w tym funkcji typu „catch up”, która umożliwia oglądanie dowolnych wydarzeń sportowych i magazynów pokazanych na kanałach stacji w ciągu ostatnich 24 godzin.

Dopełnienie stanowić będzie usługa Video On Demand (VOD), która pozwoli widzom oglądać wybrane materiały i skróty, kiedykolwiek zechcą. Uzyskają oni również dostęp do dodatkowej funkcjonalności w postaci pauzy i przewijania relacji na żywo.

Jesteśmy bardzo podekscytowani uruchomieniem usługi ELEVEN SPORTS w czasie, kiedy kibice stale poszukują najlepszych i najbardziej dogodnych sposobów na oglądanie sportu – mówi Danny Menken, Dyrektor Zarządzający Grupy ELEVEN SPORTS NETWORK. – Współpraca z NeuLion umożliwia nam oferowanie widzom nowoczesnych usług, z których z pewnością będą zadowoleni. Nasza fantastyczna oferta, składająca się z wydarzeń sportowych na najwyższym światowym poziomie, zasługuje na to, aby być powszechnie dostępna poprzez taką platformę.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w pokazywaniu wydarzeń sportowych online w Europie i w Azji dla takich dużych marek jak NFL, NBA czy UFC, wciąż zdobywamy nowych, wspaniałych partnerów – mówi Kanaan Jemili, CEO firmy NeuLion. – Jesteśmy zachwyceni współpracą z ELEVEN SPORTS NETWORK, która daje nam możliwość oferowania widzom stacji wysokiej jakości usługę internetową dostępną na różnych urządzeniach.

W sobotę, 21 maja, użytkownicy platformy ELEVEN SPORTS będą mogli oglądać transmisję finału Emirates FA Cup NA ŻYWO oraz z odtworzenia dzięki opcji „catch up”. W meczu o Puchar Anglii Manchester United zmierzy się z Crystal Palace. W najbliższym czasie stacja pokaże również mecze towarzyskie reprezentacji Anglii, która przygotowuje się do Mistrzostw Europy UEFA EURO 2016.

Abonenci platformy będą mieli dostęp do meczów czołowych rozgrywek ligowych i pucharowych, włączając w to hiszpańską Liga BBVA, włoską Serie A TIM, angielskie Emirates FA Cup, Sky Bet Championship i Capital One Cup, francuskie Ligue 1 i Coupe de la Ligue, Campeonato Brasileiro Série A, Scottish Professional Football League, Jupiler PRO League, kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji w strefie CONMEBOL, a także Formula 1®, NFL, British Speedway Elite League, Velux EHF Champions League w piłce ręcznej, sporty walki, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250, włoską Lega Basket Serie A oraz wyścigi kolarskie.

Usługa ELEVEN SPORTS dostępna jest w pakiecie trzydniowym za 9,90 PLN, miesięcznym za 15,90 PLN oraz rocznym za 159 PLN. Można z niej korzystać online na stronie internetowej www.elevensports.pl oraz poprzez aplikację, która dostępna jest pod nazwą ELEVEN SPORTS (PL) na Google Play. Wkrótce będzie ona dostępna również w App Store.

Źródło: ELEVEN SPORTS NETWORK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *