Eliminacje do Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020 na antenach Polsatu

Już od najbliższego czwartku, 21 marca, drużyny Starego Kontynentu rozpoczną rywalizację, której stawką jest awans do finałów Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020. Wśród nich nie zabraknie piłkarskiej reprezentacji Polski. Drużyna Jerzego Brzęczka na początek swoich zmagań w grupie G zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Austrią. Mecz na stadionie Ernsta Happella w Wiedniu skomentują Mateusz Borek i Artur Wichniarek. Początek studia o godzinie 18:00 w Polsacie Sport.

Sprawdź godziny transmisji meczów eliminacji Euro 2020 w PROGRAMIE TV

Po zmaganiach w Lidze Narodów UEFA, drużyny z Europy rozpoczynają kolejną rywalizację, której stawką jest awans do finałów Mistrzostw Europy UEFA Euro 2020. W losowaniu 2 grudnia, w Dublinie reprezentacja Polski trafiła do grupy G, w której jej przeciwnikami będą Austria, Izrael, Słowenia, Macedonia oraz Łotwa. Z pierwszym z wymienionych zespołów drużyna Jerzego Brzęczka zmierzy się już w czwartek, 21 marca, na Stadionie Ernsta Happela w Wiedniu. Kibicom Reprezentacji Polski to miejsce jest doskonale znane. To tutaj, podczas finałów UEFA Euro 2008, Polska zremisowała z Austrią 1:1, a po spotkaniu wrogiem publicznym nr 1 został sędzia tego meczu – Howard Webb. Miejmy najdzieję, że tym razem, miejsce pamiętające pierwszy remis Reprezentacji Polski Mężczyzn na Euro będzie bardziej szczęśliwe i Biało-Czerwoni wywiozą z Austrii 3 punkty, które przybliżą ich do czwartego z kolei występu na Mistrzostwach Europy.

Transmisja meczu Austria – Polska od godziny 20:35 na antenie Polsatu Sport. Spotkanie to skomentują Mateusz Borek i były reprezentant Polski Artur Wichniarek. Relacje reporterskie przygotuje Roman Kołtoń.

Studio przedmeczowe w Polsacie Sport już od godziny 18:00 poprowadzi Bożydar Iwanow. Wśród jego gości byli reprezentaci Polski: Andrzej Niedzielan, Tomasz Hajto, Paweł Golański i Dariusz Dziekanowski. Przegląd prasy oraz wieści z mediów społecznościowych przedstawi Justyna Kostyra, a porównania i ciekawostki związane ze spotkaniem Austria-Polska zaprezentuje Szymon Rojek. Analizy najciekawszych zagrań w meczu widzowie zobaczą razem z Marcinem Feddkiem i Tomaszem Łapińskim.

Czwartek, piątek, sobota – Magazyn Eliminacji Mistrzostw Europy, 23:30, Polsat Sport.

Skróty wszystkich meczów eliminacyjnych w czwartek, piątek oraz sobotę od godziny 23:30 na antenie Polsatu Sport w Magazynie Eliminacji Mistrzostw Europy.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *