Eliminacje MŚ: Rumunia – Polska w Polsacie i Polsacie Sport

11 listopada 2016 roku o godzinie 20:45 Polsat i Polsat Sport pokażą ostatni w tym roku mecz reprezentacji Polski o punkty eliminacji Mundialu Rosja 2018 roku. Biało-czerwonych w Bukareszcie podejmie reprezentacja Rumunii.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Po dwóch październikowych zwycięstwach z Danią i Armenią reprezentacja Polski, w ostatnim w tym roku meczu eliminacji do Mundialu Rosja 2018, zagra w Bukareszcie z Rumunią. W tabeli grupy „E” Rumuni po trzech meczach zajmują trzecie miejsce z dorobkiem pięciu punktów. Podopieczni trenera Christopha Dauma są jedynym, poza Polską uczestnikiem ostatniego piłkarskiego Euro we Francji. Reprezentacja Polski spróbuje poprawić nienajlepszy bilans dotychczasowych meczów z Rumunią, w którym mamy tylko 5 zwycięstw, 15 remisów i aż 14 porażek.

Polsat całość transmisji przeprowadzi wprost z Areny Narodowej w Bukareszcie. Na koronie stadionu w studiu swoimi opiniami i komentarzami przed meczem i po jego zakończeniu podzielą się Dariusz Dziekanowski, Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń i Jerzy Mielewski. Spotkanie skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto, a reporterami będą Marcin Feddek i Marcin Lepa. Studio w Polsacie Sport rozpocznie się o godzinie 18:00, a w Polsacie o godzinie 20:05.

Łącznie podczas czwartej kolejki spotkań eliminacji strefy UEFA do Mundialu w Rosji anteny sportowe Polsatu pokażą 16 spotkań na żywo. Między innymi mecz naszych grupowych rywali Armenia – Czarnogóra będzie można zobaczyć 11 listopada od godziny 17:50 w Polsacie Sport Extra, a spotkanie Dania – Kazachstan, równolegle ze spotkaniem Rumunia – Polska, pokaże Polsat Sport News. Od piątku do niedzieli w Polsacie Sport i Polsacie Sport News o godzinie 23:45, będzie można zobaczyć magazyn ze skrótami i wszystkimi bramkami poszczególnych dni meczowych.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *