Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach 2019 w TVP2

10 i 11 sierpnia o godz. 20.00 Dwójka zaprosi widzów na koncerty z udziałem polskich i światowych gwiazd muzyki tanecznej. W kieleckim Amfiteatrze „Kadzielnia” wystąpią m.in.: Limahl, Dr Alban, Lou Bega, Zenon Martyniuk, Boys i Zespół Weekend.

Śledź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TVP2

W pierwszym dniu festiwalu, 10 sierpnia widzowie TVP2 będą świadkami muzycznej rywalizacji o tytuł „Najlepszego Polskiego Hitu Tanecznego 2019” powalczą polskie zespoły z gatunku disco polo i dance: Zenon Martyniuk, Weekend, After Party, Boys, Łobuzy, Top Girls, Andre, Baby Full, Extazy, Mejk, Kordian, M.I.G, Classic, Piękni i Młodzi, Bayer Full. Gościnnie wystąpi No Mercy. Koncert poprowadzą Norbi, Mateusz Szymkowiak oraz Edyta Herbuś.

W niedzielny wieczór, 11 sierpnia, TVP2 zaprosi na największą domówkę w Polsce. Najpopularniejsze polskie i zagraniczne przeboje do tańca będzie serwował DJ Marek Sierocki towarzyszyć mu będą Marcelina Zawadzka, Izabela Krzan i Mateusz Szymkowiak. Na scenie wystąpią m.in.: Dr Alban, Lou Bega, Limahl, Fun Factory, Stefano Terrazzino, Shaun Baker, Francesco Napoli, Danzel, Playboys, Wanda i Banda. Tego dnia w ramach benefisu artystycznego z okazji 35 – lecia działalności scenicznej swoje największe przeboje zaśpiewa zespół Bayer Full.

Multimedialna scenografia, znakomita oprawa graficzna, światowe i polskie gwiazdy, największe przeboje to wszystko sprawi, że będzie to najlepsza taneczna impreza w wakacje 2019 roku. Na scenie amfiteatru „Kadzielnia” w Kielcach wystąpi 26 polskich i zagranicznych artystów tego gatunku.

II edycja Festiwalu Muzyki Tanecznej 10 i 11 sierpnia o godz. 20.00 w Dwójce.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *