Filip Chajzer prowadzącym „Studio TTV”

W „Studiu TTV” czas na zmiany. A dokładnie czas na Filipa Chajzera. Czy Roman Czejarek ma się czego obawiać? Czy nowy prowadzący go zastąpi czy panowie połączą siły? Młodość kontra doświadczenie już w najbliższą niedzielę, 31 marca w TTV.

„Studio TTV” będzie miało nowego prowadzącego. To Filip Chajzer, znany m.in. ze swoich reportaży dla „Dzień Dobry TVN”. Dziennikarz swój debiut w TTV będzie miał już w najbliższą niedzielę, 31 marca. Skąd ta zmiana?

Od momentu, kiedy pożegnaliśmy się z Moniką Richardson, szukaliśmy współprowadzącego. Było kilkoro kandydatów. Ostatecznie na polu bitwy został tylko Filip Chajzer, który spełnia wszystkie nasze kryteria. Chcieliśmy połączyć świat doświadczonego dziennikarza i energię dwudziestokilkulatka – tłumaczy producent programu Rafał Piekoszewski.

Roman Czejarek nie ma się zatem czego obawiać. Dziennikarze będą prowadzić program na zmianę. Jak to wpłynie na program? Czy odcinki będą się znacząco różnić od siebie? Będzie się można o tym przekonać już w najbliższą niedzielę o 16:15.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *