Film „Tajne bronie II wojny światowej” na Polsat Viasat History

Już wkrótce historia ujawni swoje najpilniej strzeżone tajemnice w zupełnie nowym, sześcioodcinkowym serialu dokumentalnym „Tajne bronie II wojny światowej”, którego premiera odbędzie się 5 lutego o godzinie 21:00 na kanale Polsat Viasat History. Ten porywający serial zagłębia się w tajniki wojennych innowacji, od oszałamiających czołgów wielkości budynków po bomby naprowadzane przez gołębie i lotniskowce wykonane z lodu.

Sprawdź godziny emisji audycji „Tajne bronie II wojny światowej” w PROGRAMIE TV

II wojna światowa to nie tylko brutalny konflikt, ale też tygiel, w którym mieszały się pomysły i powstawały wynalazki. Narody przekraczały tu granice technologii w desperackiej walce o zwycięstwo.

Nowa seria Polsat Viasat History, „Tajne bronie II wojny światowej”, zabiera widzów w ekscytującą podróż, zagłębiając się w fascynujący arsenał wynalazków, które zdefiniowały erę badań przemysłowych, nieustannych innowacji i nieograniczonej pomysłowości.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Viasat History w PROGRAMIE TV

„Tajne bronie II wojny światowej” to wciągająca sześcioodcinkowa seria dokumentalna, która ujawnia nieopowiedziane historie innowacyjnych broni II wojny światowej i odkrywa zuchwałe wyczyny wojennej inżynierii, które ukształtowały naszą rzeczywistość. Premiera programu odbędzie się 5 lutego o 21:00 na kanale Polsat Viasat History.

Źródło: Viasat World

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *