FilmBox Arthouse od czerwca w TOYA

Od 1 czerwca 2016 roku abonenci operatora kablowego TOYA (oraz jego partnerów, którzy korzystają z dosyłu cyfrowego) w ramach pakietu FilmBox uzyskali dostęp do kanału FilmBox Arthouse HD. Do pakietu Sport dołączył zaś poświęcony sportom walki FightBox HD.

FilmBox Arthouse HD (nr kanału: 86) gromadzi wszystko to, co najciekawsze w niezależnym, artystycznym kinie z całego świata. Miłośnicy filmu znajdą tam także największe dzieła reżyserów takich jak Fellini, Hitchcock czy Kurosawa. Regularnie pojawiają się tu również tytuły z ostatnich lat, wyróżnione na festiwalach w Wenecji, Cannes, Berlinie, Toronto czy Sundance. W październiku 2015 roku międzynarodowe jury Eutelsat TV Awards nagrodziło FilmBox Arthouse jako najlepszy kanał filmowy. W pakiecie kanałów FilmBox znajdują się także flagowy kanał FilmBox Premium, FilmBox Extra HD, skoncentrowany na kinie akcji FilmBox Action oraz pełen familijnych filmów i seriali FilmBox Family.

Z kolei poświęcony sportom walki FightBox HD (kanał 466) trafił do pakietu Sport, zaś Kino Polska Muzyka (kanał 777), kanał nadający polską muzykę z ostatnich 40 lat, jest teraz dostępny już od pakietu Oszczędnego.

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *