Filmy z „Barbie” w TV Puls

W sierpniu, w weekendowe poranki, TV Puls zaprasza wszystkich widzów, którzy kochają baśnie, na spotkanie z Barbie – najsłynniejszą lalką na świecie, która stała się bohaterką wielu pełnometrażowych filmów animowanych.

Już 4 sierpnia o godzinie 10:50 do krainy wróżek zaprosi „Barbie Mariposa”. Piękna, odważna i szlachetna motylo-wróżka stanie przed trudnym zadaniem zdobycia odtrutki, która pozwoli uratować królową Skrzydłolandii. Dzień później, w niedzielę 5 sierpnia o godzinie 10:55 w magicznym świecie Barbie na widzów czekać będzie opowieść o Lianie i Alexie – najlepszych przyjaciółkach, które mają wspólną pasję – muzykę. Bohaterki bajki „Barbie i Diamentowy Pałac” pewnego dnia poznają Melody, dziewczynę uwięzioną w lusterku. Chcąc ją uratować, będą musiały udać się do Diamentowego Pałacu. Czeka je trudna i niebezpieczna wyprawa, podczas której ich przyjaźń zostanie wystawiona na próbę.

Kolejny wakacyjny weekend z Barbie TV Puls rozpocznie 11 sierpnia o godzinie 10:45 od podróży w świat smoków i magii. „Barbie jako Roszpunka” to opowieść o prześlicznej księżniczce o najpiękniejszych i najbardziej promiennych włosach. Niestety Roszpunka została uwięziona w wieży przez złą i zazdrosną czarownicę, której musi służyć. Pewnego dnia odkrywa, że dzięki czarodziejskiemu pędzelkowi, którym maluje obrazy, może wyruszyć w magiczną podróż ku miłości i wolności.

Rajskie krajobrazy czekać też będą na widzów bajki „Barbie jako Księżniczka Wyspy”. Na opowieść o księżniczce Roselli, która jako mała dziewczynka przeżyła katastrofę statku i trafiła na bezludną wyspę TV Puls zaprasza w niedzielę, 12 sierpnia o godzinie 10:50 . Rosella nie pamięta, kim jest, dorasta pośród zwierząt: pandy, słonia i pawia. Gdy w jej otoczeniu pojawia się niespodziewanie książę Antonio – jej życie całkowicie się odmienia.

Do kolejnej magicznej krainy – Wróżkolandii – TV Puls zaprosi widzów 18 sierpnia o godzinie 11:00. To tam, po drugiej stronie tęczy, w jednym z kolorowych kwiatów piwonii, mieszka piękna kwiatowa wróżka Elina. Jej największym marzeniem jest posiadanie skrzydeł, których jeszcze nie otrzymała. Bohaterka baśni „Barbie Wróżkolandia” nie podejrzewa nawet, jak trudnego zadania będzie musiała się podjąć, by spełnić swoje marzenie o skrzydłach i uratować magiczną krainę.

Natomiast w niedzielę, 19 sierpnia o godzinie 11:00 na antenie TV Puls zagości „Barbie jako Księżniczka i Żebraczka”. To współczesna wersja powieści Marka Twaina „Książe i Żebrak”, której bohaterkami są dwie dziewczynki – Anna Luiza i Eryka. Chociaż wyglądają identycznie, wiodą zupełnie inne życie. Jedna z nich jest księżniczką i mieszka w pałacu, druga jest biedną dziewczyną z wioski. Pewnego dnia dziewczyny przez przypadek się spotykają i obmyślają pewien plan, który połączy je już na zawsze.Anna Luiza i Eryka podążają za swoimi marzeniami i odkrywają, że przeznaczenie zapisane jest w pewnym szczególnym miejscu: w sercu!

W sobotę, 25 sierpnia o godz. 11.00 świat pięknej muzyki Piotra Czajkowskiego odkryje przed widzami TV Puls „Barbie z Jeziora Łabędziego”. Barbie pojawia się w tej baśni jako Odeta, córka piekarza. Podążając w ślad za jednorożcem, wkracza do Zaczarowanego Lasu. Tam czarnoksiężnik Rothbart rzuca na nią zaklęcie. Nie wie jednak, jak wielka siła tkwi w tej pięknej dziewczynie i co może uczynić wielka i szczera miłość.

Równie cudowną i pełną nadziei opowieść będzie można obejrzeć w niedzielę, 26 sierpnia o godzinie 11:00. „Barbie i 12 Tańczących Księżniczek” z pewnością podbiją serca widzów. Ich wzruszająca historia to dowód na to, że więzi rodzinne są w stanie pokonać każdą przeszkodę. A bohaterki tej bajki walczą z przeciwnościami tanecznym krokiem!

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *