Finał koncertu „Disco Pod Gwiazdami – Białystok 2023” na żywo w Super Polsat

Plenerowa zabawa disco w Polsce, z gwiazdami muzyki tanecznej z kraju i z zagranicy, która odbędzie się w piątkowy wieczór 23 czerwca w Białymstoku, swój finał na żywo znajdzie w Super Polsat. Na transmisję blisko godzinnej finałowej części koncertu Super Polsat zaprasza od 22:10, po zakończeniu transmisji na antenie Polsatu.

Sprawdź godziny emisji „Disco Pod Gwiazdami” w PROGRAMIE TV

Z dyskotekowymi hitami, które oprócz publiczności pod sceną poderwą do tańca niejednego widza przed telewizorem wystąpią: Komodo, Fun Factory, Kasia Wilk, Daria Marx, Thomas Anders, Liber&Mezo, Minelli i Olivia Adams.

W Super Polsat zobaczymy także finał konkursu dla miłośników tańca zgromadzonych na imprezie. W konkursie, który poprowadzi para mistrzów parkietu, Tomasz Barański i Hanna Żudziewicz, liczyć się będą nie tylko umiejętności taneczne ale przede wszystkim dobra zabawa i dystans do siebie.

Cały koncert poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Maciek Rock.

Sprawdź ofertę kanału Super Polsat w PROGRAMIE TV

Koncert „Disco Pod Gwiazdami – Białystok 2023″ na żywo Polsat pokaże 23 czerwca od 20:05 do 22.00. Dodatkowe 44 minuty imprezy będzie można zobaczyć w Super Polsat, a także w Polo TV i Disco Polo Music.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *