Finał Ligi Narodów UEFA 2023 w TVP1 i w TVP Sport

W niedzielę na kibiców piłkarskich czekają emocje na najwyższym poziomie i to podwójne – 18 czerwca Telewizja Polska pokaże wielki Finał Ligi Narodów UEFA oraz mecz o 3. miejsce. W najważniejszym, finałowym, meczu rozgrywek zagrają Chorwaci z Hiszpanią – to spotkanie o godz. 20:20 w TVP1 i TVP Sport, natomiast mecz o 3. miejsce między Holandią i Włochami od 14:50 w TVP Sport.

Sprawdź godziny transmisji Ligi Narodów w PROGRAMIE TV

Niedawno zakończył się sezon klubowy, ale dla części piłkarzy to nie były ostatnie występy przed przerwą wakacyjną. W tym miesiącu cztery zespoły będą rywalizować o triumf w trzeciej edycji Ligi Narodów UEFA. Pierwszą wygrała Portugalia, a w drugiej najlepsza okazała się Francja.

W tegorocznym finale zobaczymy reprezentację Chorwacji, która w dogrywce pokonała drużynę Holandii, gospodarzy fazy Final Four. Chorwaci są w wyśmienitej formie, wyprzedzili w fazie grupowej Francuzów – ubiegłorocznych triumfatorów rozgrywek.

Nie mniejsze emocje przyniósł widzom drugi półfinał: Hiszpania, która w finale poprzedniej edycji uległa właśnie Trójkolorowym, tym razem wygrała – dzięki bramce w końcówce spotkania 2:1 z Włochami.

Mecz o 3. miejsce o godz. 14:50 w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji, Smart TV. Spotkanie skomentują Sławomir Kwiatkowski i Marcin Żewłakow.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Wielki finał od 20:05 w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji, Smart TV, od godz. 20:20 w TVP 1. W gnieździe komentatorskim zameldują się Jacek Laskowski oraz Robert Podoliński.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *