Finał programu „Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2022”

W niedzielę, 25 września TVP2 zaprasza na wielki finał „Szansy na Sukces. Eurowizja Junior 2022”. Zwycięzca tegorocznej edycji zostanie Reprezentantem Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior 2022 w Erywaniu.

Sprawdź godziny emisji audycji „Szansa na Sukces. Eurowizja Junior” w PROGRAMIE TV

W ostatnim odcinku programu weźmie udział czwórka młodych wokalistów: Natalia Smaś, Aleksander Maląg, Ida Wargskog oraz Laura Bączkiewicz, która jako pierwsza w historii „Szansy na Sukces. Eurowizja Junior 2022” do finału dostała się dzięki Złotemu Biletowi.

Niedzielny program będzie składał się z dwóch części. W pierwszym etapie wokaliści zaśpiewają piosenki, zgodne tematycznie z odcinkiem, w którym wystąpili. O tym, kto przejdzie do dogrywki, zdecydują widzowie w głosowaniu SMS oraz jury.

W ścisłym finale znajdzie się dwoje uczestników, którzy zaprezentują utwory przygotowane specjalnie na Konkurs. O wygranej, a tym samym o tym, kto zostanie Reprezentantem Polski, przesądzi wynik głosowania SMS-owego oraz jurorzy.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Konkurs Piosenki Eurowizji Junior to międzynarodowe widowisko muzyczne, w którym dzieci – reprezentanci różnych państw. które należą do Europejskiej Unii Nadawców, prezentują utwory stworzone specjalnie na tę okazję. W tym roku Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2022 odbędzie się 11 grudnia w Erywaniu, w Armenii.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *