Finał PŚ w skokach narciarskich na antenie TVP1

Tylko trzy konkursy pozostały do końca sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Podczas zawodów w Planicy Kamil Stoch stoczy zaciętą walkę ze Stefanem Kraftem o końcowy triumf. Emocji na pewno nie zabraknie. Transmisje w TVP1.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TVP1

Pierwszy konkurs (indywidualny) rozpocznie się 24 marca o godzina 14:50, drugi (drużynowy) – 25 marca (sobota) o godzinie 9:40, a trzeci (indywidualny) – 26 marca (niedziela) o godzina 9:50. Tego ostatniego dnia w Jedynce będzie można jeszcze zobaczyć trzy programy podsumowujące finał w Planicy, a w Sportowej Niedzieli (godzina 22:35) – ocenę całego sezonu.

Zawody w Planicy komentować będą: Włodzimierz Szaranowicz i Sebastian Szczęsny. Studio poprowadzi Maciej Kurzajewski, a wśród jego gości znajdzie się m.in. Apoloniusz Tajner i Adam Małysz, stały ekspert TVP Sport. Reporterem w Słowenii będzie Michał Regulski.

W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Kamil Stoch, który wygrał ostatni konkurs w Vikersund, traci już tylko 31 punktów do prowadzącego Stefana Krafta. To oznacza, że cały czas ma szansę na końcowy triumf, podobnie jak i nasza reprezentacja – lider w klasyfikacji Pucharu Narodów.

Plan transmisji:

Piątek (24 marca)
Konkurs indywidualny, godzina 14:50, TVP1

Sobota (25 marca)
Konkurs drużynowy, godzina 9:40, TVP1

Niedziela (26 marca)
Konkurs indywidualny, godzina 9:50, TVP1

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *