Finał Pucharu Niemiec: Bayern – Eintracht w TVP1 i TVP Sport

Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie i Eintracht Frankfurt zagrają w finale piłkarskiego Pucharu Niemiec. Transmisja spotkania w najbliższą sobotę, 19 maja, w TVP1 i sport.tvp.pl od godz. 20:00.

Sprawdź szczegóły transmisji finału Pucharu Niemiec w PROGRAMIE TV

W finale na Stadionie Olimpijskim w Berlinie aktualny mistrz Niemiec Bayern Monachium zmierzy się z Eintrachtem. Trenerem ekipy z Frankfurtu jest Niko Kovac, który od sezonu 2018/19 będzie prowadził… Bayern Monachium.

Emocji nie zabraknie! Tym bardziej, że w akcji zobaczymy Roberta Lewandowskiego, który trzeci raz w karierze zdobył tytuł króla strzelców Bundesligi. Po tym spotkaniu Polak uda się na zgrupowanie reprezentacji Polski, które od poniedziałku rozpocznie się w Juracie.

Mecz Bayern – Eintracht będą komentować ze Stadionu Olimpijskiego w Berlinie: Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak. Studio poprowadzi Rafał Patyra a jego gośćmi będą: były reprezentant Polski oraz piłkarz klubów niemieckich Adam Matysek (m.in. Fortuna Koeln i Bayer Leverkusen) oraz trener Robert Podoliński. Reporterami w Berlinie będą: Hubert Bugaj i Arkadiusz Błaszczyk.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *