Final Six siatkarskiej Ligi Narodów mężczyzn w Polsacie Sport

Już w tym tygodniu rozpoczną się mecze finałowe siatkarskiej Ligi Narodów mężczyzn. Wśród sześciu najlepszych drużyn nie zabraknie również Reprezentacji Polski. Turniej będzie rozgrywany w Stanach Zjednoczonych w dniach 10-14 lipca. Wszystkie mecze Final Six będzie można zobaczyć tylko w Polsacie Sport!

Sprawdź godziny transmisji siatkarskiej Ligi Narodów mężczyzn w PROGRAMIE TV

W Final Six aktualni Mistrzowie Świata trafili do grupy B, w której przeciwnikami będą Brazylia i Iran. Polacy na początek zmierzą się z „Canarinhos” w środę, 10 lipca o godzinie 23:30. A o północy z czwartku na piątek będą rywalizować z drużyną Iranu. Godzinę przed rozpoczęciem zmagań „Biało-Czerwonych” w Polsacie Sport studio przedmeczowe. Gośćmi Jerzego Mielewskiego będą eksperci Polsatu Sport Wojciech Drzyzga, Łukasz Kadziewicz i Ireneusz Mazur, a także byli Reprezentanci Polski w siatkówce.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Sport w PROGRAMIE TV

W grupie A przeciwnikami Amerykanów – gospodarzy turnieju – będą Francja i Rosja. Zwycięzcy obu grup oraz drużyny z drugiego miejsca awansują do półfinałów, które będą rozgrywane w nocy z soboty, 12 lipca, na niedzielę. Dzień później odbędzie się finał oraz mecz o trzecie miejsce. Wszystkie mecze Final Six widzowie będą mogli zobaczyć tylko na antenie Polsat Sport! Spotkania prosto z Chicago skomentuje Tomasz Swędrowski.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *