Finałowy koncert pierwszej trasy Young Leosi w CANAL+ online

CANAL+ online rozbudowuje koncertowe portfolio. Już 29 grudnia w serwisie pojawi się pełny zapis z występu Young Leosi – wschodzącej gwiazdy polskiej sceny hip-hopowej, która zasłynęła hitem „Szklanki”. Koncert wieńczy jej pierwszą solową trasę koncertową „Hulanki Tour”.

Karierę zaczynała jako didżejka, dziś jest najpopularniejszą polską raperką młodego pokolenia. Young Leosia to 23-latka, której hit „Szklanki” wydany na początku tego roku szturmem podbił internet, w miesiąc notując 9 mln wyświetleń na YouTube – dziś ma ich blisko 28 mln – i zdobywając szczyty polskiej listy Apple Music i Spotify. Jej debiutancka epka „Hulanki” pokryła się platyną.

21 grudnia na warszawskim Torwarze młoda gwiazda zagrała ostatni w tym roku koncert, z rozmachem kończąc pierwszą solową trasę. Wszystkie występy pod szyldem „Hulanki Tour” cieszyły się ogromnym zainteresowaniem fanów, a bilety wyprzedawały się w zawrotnym tempie. Young Leosia zagrała w siedmiu największych polskich miastach, w tym aż dwukrotnie w czterech z nich. Specjalnie na te wydarzenia, artystka przygotowała dla swoich fanów wyjątkowe muzyczno-taneczno-wizualne widowisko, wykonując takie hity jak „Pościg”, „Stonerki”, „Baila Ella” czy „Wyspy”. W trakcie trasy nie brakowało niespodzianek. Podczas pierwszego koncertu w Krakowie na scenie pojawili się członkowie popularnej Ekipy. Debiutancka trasa Young Leosi, zgodnie z zapowiedziami, była bez wątpienia historycznym wydarzeniem w polskim rapie!

Sprawdź ofertę kanału CANAL+ w PROGRAMIE TV

Emisja finałowego koncertu „Hulanki Tour” to kolejna współpraca CANAL+ ze środowiskiem rapowym. W serwisie CANAL+ online dostępny jest już występ Maty z warszawskiego Lotniska Bemowo – największy solowy koncert w historii polskiego hip-hopu – oraz wieńczący trasę „Pułapki na motyle” występ Sobla.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *