Finn i Jake odkryją sekrety Krainy Ooo w miniserii „Pory na przygodę”

Finn i Jake w miniopowieści „Adventure Time: Islands” wyruszą w podróż, by poznać nowe ekscytujące miejsca. Ta ośmioczęściowa historia, odkryje jedną z największych zagadek Krainy Ooo – gdzie się podziali ludzie? Premiera nowej produkcji od twórców nagrodzonego Emmy serialu „Pora na przygodę” 25 marca na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Cartoon Network

Finn (Jeremy Shada), Jake (John DiMaggio), BMO (Niki Yang) i Susan Strong (Jackie Buscarino) opuszczają Krainę Ooo i przemierzają rozległy ocean, by odkryć nowe, ekscytujące miejsca. W czasie tej epickiej przygody spotkają wiele tajemniczych stworzeń, poznają sekrety nieodkrytych lądów i wystawią na próbę swoją umiejętność działania w grupie. Przede wszystkim jednak spróbują znaleźć odpowiedź na wielokrotnie zadawane przez fanów serialu pytanie – dlaczego w Krainie Ooo nie ma ludzi?

„Islands” to już druga miniseria ze świata „Pory na Przygodę”. W listopadzie 2015 roku miała swoją premierę „Stakes” – ośmioczęściowa historia Marceliny Królowej Wampirów, która osiągnęła rekordy oglądalności. Twórca ostatniej części miniserii, Tom Herpich, został za nią wyróżniony nagrodą Emmy w 2016 roku.

„Pora na przygodę” to jeden z najpopularniejszych seriali Cartoon Network. Produkcja zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia, w tym sześć nagród Emmy (plus dwanaście nominacji), prestiżową nagrodę Peabody oraz wyróżnienie Brytyjskiej Akademii Filmowej BAFTA. W 2015 roku „Pora na przygodę” zdobyła nagrodę Primetime Emmy za odcinek „Jake The Brick”. Twórcą wyprodukowanej w Cartoon Network Studios kreskówki jest Pendleton Ward.

Emisja „Adventure Time: Islands” 25 marca na antenie Cartoon Network.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *