Francuski tydzień na antenie TVP Kobieta

Od poniedziałku, 24 października TVP Kobieta zaprasza na wyjątkowy francuski tydzień. Widzowie zobaczą m.in. doskonałe kino, wywiad z Carlą Bruni, program o zdrowiu i witalności, cykl podróżniczo-kulinarny, a wyjątkowe modowe inspiracje na stronie www.kobieta.tvp.pl. W piątek, 28 października o godz. 19:00 na antenie Gala French Touch.

Sprawdź ofertę kanału TVP Kobieta w PROGRAMIE TV

Francuski tydzień rozpocznie podróżujący motocyklem Jamie Gourmand, który odwiedzi najpiękniejsze francuskie ogrody oraz spróbuje regionalnych przysmaków w programie „Francja bez tajemnic” (od poniedziałku do niedzieli o godz. 6:30). Widzowie TVP Kobieta będą mogli poznać uroki francuskiego stylu życia również z Laurą Thilleman, byłą Miss Francji, w programie „Happy&Zen. Odnaleźć szczęście”. Prowadząca udzieli nietuzinkowych porad dotyczących dbania o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie (28 października, godz. 7:25).

W codziennym wieczornym paśmie filmowym o godzinie 21:30 pojawią się docenione przez krytyków produkcje: w poniedziałek (24 października) „Delikatność” z Audrey Tautou, we wtorek historia jednego zdjęcia w filmie „Czyja to kochanka?”, a w środę „Letnia szkoła życia”, której akcja toczy się w urokliwej miejscowości La Ciotat na południu Francji. Czwartkowy seans to opowieść o Marie i Miguelu w komedii romantycznej „Nie ma tego złego”, a w piątek na antenie TVP Kobieta nagrodzony Złotą Palmą na Festiwalu w Cannes dramat „Życie Adeli”. W sobotę na ekranie zobaczymy Juliette Binoche w filmie „Sils Maria”, natomiast w niedzielę produkcję „Ava”.

Sprawdź godziny emisji filmu „Letnia szkoła życia” w PROGRAMIE TV

TVP Kobieta to także wyjątkowe rozmowy. W czwartek, 27 października o godz. 14:35 widzowie będą mogli obejrzeć wywiad z Carlą Bruni w programie „Taka jak Ty”, a o godz. 17:20 w programie „Taki jak Ty” Mateusz Szymkowiak porozmawia z tenorami z zespołu Tre Voci, którzy wystąpią w wielkiej gali French Touch.

28 października o godz. 19:00 w TVP Kobieta wielka gala French Touch obfitująca w muzykę, taniec, a także pokazy mody i materiały filmowe o Francji. Podczas wielkiego widowiska na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej wystąpią takie gwiazdy jak: Camille Bertault, Feel, Garou, In-Grid, Jean-Michel Jarre, Justyna Steczkowska, Julia Belei, Urana, Matt Pokora, Paradis Latin, Sarah Schwab czy Suzane & Tre Voci. Powtórkę gali będzie można obejrzeć także w niedzielę (30 października o godz. 17:40).

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *