Gala FEN 32: LOTOS Fight Night w PPV w Cyfrowym Polsacie i IPLI

Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy największego serwisu rozrywki internetowej IPLA mogą już zamawiać dostęp do gali FEN 32: LOTOS Fight Night, która odbędzie się w sobotę, 20 lutego br. Kibice zobaczą 9 walk, w tym o pas mistrzowski w wadze lekkiej. Cena realizowanego w usłudze „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 40 zł. Będzie można je obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT oraz na urządzeniach mobilnych.

Na Gali FEN 32: LOTOS Fight Night, rozpoczynającej rok 2021, fani zobaczą 9 walk, w tym jedną o mistrzowski pas w wadze lekkiej.

W walce wieczoru do obrony pasa przystąpi niepokonany od ponad sześciu lat Mateusz „Chińczyk” Rębecki (11-1, 1 KO). Przeciwnikiem mistrza będzie Argentyńczyk Jose Barrios Vargas (11-1, 1 KO), który dotychczas doznał tylko jedynej porażki. W kolejnym dobrze zapowiadającym się starciu spotkają się: wielokrotny mistrz Polski w brazylijskim jiu-jitsu i mistrz Polski ADCC w Submission Fighting, Wojciech „Kulkinio” Janusz (10-5, 3 KO) oraz Marcin „Bane” Łazarz (12-7, 2 KO). Będzie to eliminator do walki o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej.

Podczas najbliżej Gali fani zobaczą również walkę pomiędzy pochodzącym z Salwadoru i debiutującym pod szyldem FEN, Ednaldo „Lula Molusco” Oliveirą (21-7-1, 11 KO), który zmierzy się z Szymonem Bajorem (21-9, 9 KO), byłym mistrz PLMMA w wadze ciężkiej. Na macie pojawi się także ulubieniec wszystkich sympatyków FEN, Szymon „Lutador” Dusza (9-5, 6 KO), który w pojedynku spotka się ze Słowakiem Rolandem Cambalą (14-10, 7 KO).

Inne pary Gali to Rafał „Kaszana” Lewon (14-10, 5 KO) vs Piotr „Leda” Walawski (8-6, 2 KO) oraz Djamil „Dynamit” Chan (15-8, 12 KO) vs Cezary Oleksiejczuk (5-2, 2 KO). Na sobotnim wydarzeniu swoje umiejętności pokaże również dobrze znany fanom MMA Wojciech Kawa (1-0), który podejmie Mikołaja Lewandowskiego (0-0). Rywalem Bartosza Szewczyka (6-2), czterokrotnego złotego medalisty Amatorskiej Ligi MMA, będzie Rosjanin Akhmet Salamov (1-0). Ostatnią potwierdzoną walką w karcie jest spotkanie Mateusz Strzelczyk (9-9-1) vs Piotr Kuberski (7-1).

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19.00 przygotowanym specjalnie dla widzów PPV studiem gali.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *