Gala FEN 34 Totalbet Fight Night na żywo w Cyfrowym Polsacie i IPLI

Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy serwisu IPLA będą mogli na żywo obejrzeć galę FEN 34 Totalbet Fight Night Trybson – Borowski 2, która odbędzie się w piątek, 28 maja br. To 10 emocjonujących walk, w tym o mistrzowski pas w kategorii koguciej. Walką wieczoru będzie ponowne starcie „Trybsona” z „Borosiem”. Po raz pierwszy na ringu w formule freak fightów pojawią się także znani influencerzy. Cena wydarzenia realizowanego w systemie „pay-per-view” (PPV) to 29 zł. Będzie można je obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej oraz na urządzeniach mobilnych.

Gala FEN 34: Totalbet Fight Night po raz pierwszy odbędzie się w zupełnie nowej formule. Na ringu poza znanymi zawodnikami widzowie zobaczą również walczących we freak fightach popularnych polskich influencerów.

Podczas walki wieczoru dojdzie do rewanżowego spotkania słynącego z mocnych uderzeń Pawła „Trybsona” Trybały (7-3), gwiazdy „Warsaw Shore”, z Łukaszem „Borosiem” Borowskim (4-9). O pas FEN w kategorii koguciej z aktualnym mistrzem Jonasem „Sharkiem” Magardem (11-4, 1 KO) zmierzy się były zawodnik Bellator MMA Frans „Black Mamba” Mlambo (9-5, 4 KO), który z 9 wygranych pojedynków aż 7 skończył przed czasem.

Na ringu pojawi się także ulubieniec wszystkich sympatyków FEN Szymon „Lutador” Dusza (10-5, 7 KO), który w kategorii wagowej do 77,1 kg podejmie wojownika z Łęcznej, Cezarego Oleksiejczuka (6-2, 3 KO). Łukasz „Harry” Charzewski (10-1, 2 KO) skonfrontuje się ze słynącym z mocnego uderzenia Francuzem Damienem „Frankenstein” Lapillusem (17-13-2-2 NC).

Na sobotnim wydarzeniu fani zobaczą również walkę pomiędzy byłą mistrzynią świata w grapplingu Ekathariną Szakhalovą (5-1, 1 KO) i pochodzącą z Rio de Janeiro Jamilą Sandorą (5-0, 2 KO, 1 NC). W limicie wagowym do 93 kilogramów spotkają się: słynący z gilotynowego duszenia Michał „Piwo” Piwowarski (4-2, 1 KO) i zeszłoroczny finalista pierwszej edycji turnieju na gołe pięści Wotore, Kacper Miklasza (0-1).

Najbliższa Gala FEN 34 zapewni widzom również zupełnie nową formę rozrywki. Po raz pierwszy w formule freak fightów na ringu pojawią się znani influencerzy. W tej kategorii w oktagonie staną dwaj polscy youtuberzy: zajmujący się ekstremalnymi testami i eksploracją opuszczonych budynków – Łukasz „Jack Frost” Śmiałowski (0-0) i kaskader filmowy Artur „Epic Cheat Meal” Syc (0-0). W kolejnym ciekawie zapowiadającym się starciu spotkają się bohaterowie programu „Hotel Paradise”: Adam Radziszewski (0-0) vs. Kamil Piórkowski (0-0).

Nie zabraknie również kobiecego akcentu. Podczas wydarzenia rękawice skrzyżują znane z Tik Toka Wiktoria “tu_viciia” Gnieciak (0-0) i Paulina Paola (0-0), w limicie do 61 kg. W jednym z pojedynków weźmie udział także charyzmatyczna polska youtuberka Aniela „Lil Masti” Bogusz (1-0), która próbowała już swoich sił w Fame MMA. Ta walka to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także chęć pomocy małej Lilianie, która urodziła się z bardzo poważną chorobą – zespołem TAR.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 20.00 przygotowanym specjalnie dla widzów studiem gali.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *