Gala French Touch na żywo w Telewizji Polskiej

W czwartek, 27 października Jedynka zaprasza o godz. 20.10 na transmisję wielkiej gali French Touch. Wśród gwiazd m.in.: Garou, In-Grid, Matt Pokora, Jean- Michel Jarre, Justyna Steczkowska, Feel, Julia Belei, Urana i kabaret Paradis Latin.

Sprawdź godziny transmisji Gali French Touch w PROGRAMIE TV

Tegoroczna Gala French Touch to już ósma edycja tego prestiżowego i popularego wydarzenia. Jest to radosne święto polsko-francuskiej przyjaźni w formie show z udziałem artystów i osobowości ważnych dla kultury obu krajów.

Podczas ponad dwugodzinnego spektaklu widzowie TVP1 i publiczność zgromadzona w warszawskim Teatrze Wielkim Operze Narodowej będą mieli okazję podziwiać występy najznakomitszych gwiazd polskiej i francuskiej estrady, m.in.: Garou, Suzane, Camille Bertault, Matt Pokora, In-Grid czy Sarah Schwab, a obok nich artyści z Polski: Justyna Steczkowska, Feel czy Tre Voci. Na Gali zobaczymy również wokalistki z Ukrainy – Julię Belei i Uranę. Usłyszymy wielkie przeboje w niezwykłych interpretacjach i wyjątkowe duety.

Gościem honorowym gali będzie światowej sławy muzyk, kompozytor i performer – Jean-Michel Jarre.

Galę French Touch uświetnią występy najstarszego z francuskich kabaretów – Paradis Latin, pokazy mody czy wyjątkowi goście ze świata kultury. Jedną z takich atrakcji będzie pokaz haute couture z udziałem prezenterek „Pytania na śniadanie”, które zobaczymy w roli modelek.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

W trakcie gali zostanie wręczona nagroda Marianne d’Honneur dla wybitnej osobistości cenionej zarówno w Polsce, jak i Francji. Dotychczas uhonorowano m.in.: Andrzeja Seweryna, Wojciecha Pszoniaka, Rene Gościnnego czy Igę Świątek. Nazwisko tegorocznego laureata poznamy podczas czwartkowej gali.

Gospodarzami wieczoru będą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Transmisja Gali French Touch w czwartek, 27 października o godz. 20:10 w TVP1 i TVP Polonia.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *