Gala KSW 24 w PPV TV Mobilnej

Od dziś można zamawiać dostęp do przekazu z 24 Gali Konfrontacji Sztuk Walki, która odbędzie się 28 września br. w hali Atlas Arena w Łodzi. W trakcie wieczoru w dwóch najważniejszych walkach zobaczymy polskie gwiazdy wagi ciężkiej: mistrza olimpijskiego Pawła Nastulę, który walczyć będzie z Karolem Bedorfem o pas Międzynarodowego Mistrza KSW wagi ciężkiej oraz Mariusza Pudzianowskiego „Pudziana” po raz drugi w starciu z Seanem McCorkle „Big Sexy”. Przekaz z wydarzenia w systemie „pay-per-view” (PPV) będą mogli obejrzeć abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów DVB-T w ramach usługi TV Mobilna. Wydarzenie będzie dostępne na żywo w cenie 40 zł.

24 Gala KSW to aż 9 emocjonujących walk gwiazd polskiej sceny MMA, w tym dwa pojedynki wieczoru: Pawła Nastuli i Mariusza Pudzianowskiego. W wadze ciężkiej na ringu spotkają się również: zdobywca Amatorskiego Pucharu KSW Kamil Waluś z brytyjskim strongmanem Oli Thompsonem, a po rocznej przerwie na ringu stanie Marcin Różalski, który zmierzy się z Paulem Słowińskim. Inne walki tego wieczoru, to m.in. starcie Michał Materla kontra Jay Silva, Borys Mańkowski kontra Ben Lagman, Anzor Azhiev kontra Artur Sowiński. Przewidziano także spotkanie kobiet: Polki Karoliny Kowalkiewicz i austriackiej zawodniczki Jasminki Cive.

Dostęp do przekazu z gali mogą zamówić w usłudze PPV abonenci i użytkownicy dekoderów Cyfrowego Polsatu DVB-T w ramach usługi TV Mobilna (zgodnie z jej zasięgiem). Jednorazowa opłata za dostęp do gali w Cyfrowym Polsacie wynosi 40 zł.

Bezpośrednio przed galą o godzinie 19:00 dla widzów Cyfrowego Polsatu rozpocznie się studio prowadzone przez dziennikarzy Polsatu Sport, a od godziny 20:00 widzowie zobaczą otwarcie wydarzenia i pierwszą walkę Karoliny Kowalkiewicz i Jasminki Cive. Przekaz z gali w Atlas Arenie będzie nadawany na 99. pozycji w dekoderach DVB-T.

W TV Mobilnej zamówienia dostępu do Gali KSW24 można składać już od 13 września za pomocą jednego z trzech najbardziej dogodnych kanałów komunikacji:
– Przez SMS o treści: nr dostępu warunkowego dekodera.WALKA, wysłany na nr 7043,
– W internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
– W telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255 (z tel. stacjonarnego) lub 699 44 50 50 (z tel. komórkowego).

Zamówienia przyjmowane będą aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma nie gwarantuje dostępu do wydarzenia dla zamówień złożonych po godzinie 19:00 w dniu odbywania się gali, 28 września br.

KSW24 „Starcie Gigantów” na żywo w systemie PPV – 28 września 2013 roku, godzina 20:00.

Karta walk:
Mariusz Pudzianowski vs Sean McCorkle – WALKA WIECZORU
Paweł Nastula vs Karol Bedorf (walka o pas) – WALKA WIECZORU
Michał Materla vs Jay Silva
Borys Mańkowski vs Ben Lagman
Karolina Kowalkiewicz vs Jasminka Cive
Marcin Różalski vs Paul Słowiński
Anzor Azhiev vs Artur Sowiński
Kamil Waluś vs Oli Thompson
Mateusz Gamrot vs Andre Winner

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *