Gala Miss Warszawy 2020 w Czwórce

Na pierwszy w tym roku konkurs piękności, jaki można obejrzeć w telewizji – finałową galę Miss Warszawy 2020 – już jutro, we wtorek 27 października, od godz. 21.30 zaprasza Czwórka.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TV4

W retransmisji na antenie Czwórki będziemy mogli obejrzeć zmagania 17 finalistek ubiegających się o tytuł Miss Warszawy oraz przepustkę do rywalizacji o koronę Miss Polski. W finale konkursu znalazły się studentki i absolwentki różnych uczelni – od Uniwersytetu Warszawskiego po Akademię Sztuki Wojennej i przedstawicielki rozmaitych zawodów – od stewardessy po doradcę finansowego, wspaniałe młode kobiety o wielu pasjach, wśród których są muzyka, książki, zwierzęta czy sport – od siatkówki po skoki spadochronowe, boks i motocross. Kandydatki podziwiać będziemy w wielu efektownych odsłonach: w kolekcji sylwestrowej i casualowej, w sukniach wieczorowych i ślubnych, a także w pokazie zmysłowej bielizny i luksusowych pareo oraz eleganckiej biżuterii.

Oprócz najpiękniejszych warszawianek w pięknych kreacjach i w choreografii najpopularniejszego tancerza w Polsce, znanego z „Tańca z gwiazdami” Tomasza Barańskiego, na scenie zobaczymy balet Teatru Sabat, tenora Iwo Orłowskiego oraz muzyczną gwiazdę wieczoru – zespół Enej, a także laureatki wielu konkursów miss i piękną Hannę Żudziewicz, a w roli prowadzącego galę – niezrównanego Krzysztofa Ibisza.

Wśród jurorów konkursu widzowie Czwórki rozpoznają gwiazdę takich hitów jak „Policjantki i Policjanci” czy „Święty” – Mariusza Węgłowskiego w towarzystwie m.in.: Małgorzaty Potockiej, Oli Ciupy, Tomasza Barańskiego, Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka, Marcina Cejrowskiego, Miss Polski 2018 i Miss Universe Congeniality – Olgi Buławy, Miss Warszawy 2019 – Anity Sobótki oraz półfinalistki Miss Universe 2018 – Magdaleny Swat.

Producentką gali jest prezenterka telewizyjna oraz Wicemisss Globu 2013 – Klaudia Wiśniowska.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *