Gala Mistrzów Sportu na żywo w sobotę w Polsacie i Polsacie Sport

W sobotę 9 stycznia dowiemy się, kto zdobędzie statuetkę dla Najlepszego Sportowca Polski 2020 roku. Minionych dwanaście miesięcy obfitowało w sukcesy polskich sportowców i wyjątkowo trudno będzie wskazać absolutny Numer Jeden. Pasjonujący finisz 86. Plebiscytu Przeglądu Sportowego pokażą Polsat i Polsat Sport.

Sprawdź godziny transmisji Gali Mistrzów Sportu w PROGRAMIE TV

Rok 2020 był bardzo trudny dla wszystkich sportowców oraz kibiców, ale Biało-Czerwoni na przekór pandemii zaprezentowali się w nim fantastycznie. Dość powiedzieć, że o statuetkę Czempiona rywalizują: najlepszy piłkarz świata i zdobywca Ligi Mistrzów UEFA, triumfator Turnieju Czterech Skoczni, zwyciężczyni wielkoszlemowego Rolanda Garrosa, mistrz największej organizacji MMA na świecie, Mistrz Europy w zapasach czy podwójny Indywidualny Mistrz Świata na żużlu. Co więcej, aż trzynastu z piętnastu nominowanych sportowców to przedstawiciele całkowicie różnych dyscyplin. Oprócz tych wymienionych wyżej, o laur zwycięzcy rywalizują też wschodzący gwiazdor światowych szachów, najszybsza pływaczka stylem dowolnym minionego roku, przebojowy rajdowiec, wybitna lekkoatletka oraz utytułowana specjalistka od łyżwiarstwa na torze krótkim. Jedynie skoki narciarskie i kolarstwo mogą poszczycić się dwoma swoimi przedstawicielami w obecnej edycji Plebiscytu. Takie bogactwo kandydatów do miana Najlepszego Sportowca Polski 2020 roku, sprawia że kibice będą głosować na swoich faworytów do ostatnich chwil.

Transmisja Gali Mistrzów Sportu rozpocznie się w sobotę 9 stycznia o godzinie 18:30 na antenie Polsatu Sport. Studio prowadzone przez Paulinę Chylewską i Bożydara Iwanowa odwiedzą wybitni sportowcy i eksperci, którzy będą prześcigać się w typowaniu Zwycięzcy. Od godziny 20:00 transmisja dostępna będzie także w otwartym Polsacie. Gospodarzami Gali Mistrzów Sportu będą dziennikarze Telewizji Polsat oraz Przeglądu Sportowego – Jerzy Mielewski i Aldona Marciniak. Oprócz przyznania statuetki dla Najlepszego Sportowca Polski 2020 roku, organizatorzy Plebiscytu wręczą też szereg nagród dodatkowych w takich kategoriach jak Trener Roku, Superczempion, Esport, Sport Bez Barier czy Mecenas Polskiego Sportu w Trudnych Czasach. Wieczór umilą również występy artystyczne Beaty Kozidrak i Grzegorza Hyżego oraz materiały filmowe. Po zakończeniu części oficjalnej reporterzy i kamery Polsatu Sport pozostaną na posterunkach do późnych godzin wieczornych.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Sport w PROGRAMIE TV

Tegoroczna Gala Mistrzów Sportu po raz pierwszy odbędzie się bez udziału publiczności.

W Programie udział wezmą wyłącznie sportowcy nominowani w Plebiscycie oraz osoby wręczające nagrody. Wszyscy obecni na Gali, w tym pracownicy odpowiedzialni za realizację telewizyjną, przed wejściem na plan zdjęciowy zostaną przebadani na obecność koronawirusa. Program zostanie zrealizowany z uwzględnieniem wszystkich obostrzeń i rządowych zaleceń sanitarnych.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *