Gala Tygodnika „Piłka Nożna” w sobotę w Polsacie Sport i Super Polsacie

W sobotę 21 stycznia swoje święto będą mieli piłkarscy bohaterowie minionego roku. Tego dnia odbędzie się uroczysta Gala Tygodnika „Piłka Nożna”, a transmisję z tego wydarzenia przeprowadzą Polsat Sport i Super Polsat. Wyróżnienia w takich kategoriach, jak Piłkarz Roku, Trener Roku czy Drużyna Roku cieszą się niesłabnącym prestiżem z uwagi na fakt, iż są przyznawane przez ekspertów piłkarskich.

Sprawdź godziny transmisji Gali Tygodnika „Piłka Nożna” w PROGRAMIE TV

Laureatów nagród corocznych Gal Tygodnika „Piłka Nożna” wybierają piłkarscy eksperci piszący dla tego prestiżowego periodyku. Fakt, że o wyróżnieniach decydują obiektywni dziennikarze, a nie kierujący się sympatiami kibice, dodaje statuetkom estymy.

Wybory w poszczególnych kategoriach za rok 2022 nie są proste. O miano Piłkarza Roku rywalizują, wielokrotny laureat tej nagrody – Robert Lewandowski, stróż polskiej bramki na mundialu w Katarze – Wojciech Szczęsny oraz Piotr Zieliński, dzięki któremu SSC Napoli jest faworytem do mistrzostwa Włoch i świetnie prezentuje się w Lidze Mistrzów UEFA. A to tylko jedna z kategorii, bo w sobotni wieczór rozdane zostaną także statuetki Piłkarki, Pierwszoligowca, Ligowca, Obcokrajowca, Osobowości, Drużyny, Odkrycia oraz Trenera Roku.

Sprawdź ofertę kanału Super Polsat w PROGRAMIE TV

W Polsacie Sport transmisja Gali Tygodnika „Piłka Nożna” wystartuje o godzinie 19:50, a Super Polsacie punktualnie o 20:00. Galę poprowadzą dziennikarze Polsatu Sport, Aleksandra Szutenberg oraz Bożydar Iwanow. Reporterem będzie Marcin Feddek, a w studiu zasiądą Przemysław Iwańczyk i Tomasz Łapiński. O przebiegu gali szeroko informować będzie także portal Polsatsport.pl, na którym użytkownicy będą mogli między innymi obejrzeć wywiady z laureatami.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *