„Gdy zaginięcie oznacza najgorsze”- kwietniowa premiera na CBS Reality

Co 90 sekund brytyjska policja przyjmuje zgłoszenie o zaginięciu, a roczny bilans osób zaginionych to 250 tysięcy. Niektóre z nich zostają odnalezione żywe, niektóre odbierają sobie życie, a inne po prostu znikają. W Wielkiej Brytanii istnieje ogromna liczba przypadków, w których śledztwo w sprawie zaginięcia nagle zmienia się w dochodzenie w sprawie morderstwa. Najnowsza seria emitowana na antenie CBS Reality ukazuje z bliska wpływ, jaki zaginięcie osoby ma na jej najbliższą rodzinę oraz emocje towarzyszące im
w trakcie dochodzenia. Analizuje także policyjne procedury i pokazuje zmiany zachodzące w przebiegu śledztwa, gdy te przemienia się w poszukiwania mordercy. Premiera serii już w sobotę 4 kwietnia o 20:00 na kanale CBS Reality, kolejne odcinki w soboty i niedziele o 20:00 (do 3 maja).

Sprawdź godziny emisji audycji „Gdy zaginięcie oznacza najgorsze” w PROGRAMIE TV

Każdy z odcinków kryminalnej serii dokumentalnej „Gdy zaginięcie oznacza najgorsze” zbudowany jest wokół jednej rozstrzygniętej sprawy, której przyglądamy się od momentu zgłoszenia zaginięcia przez rodzinę, aż do skazania odpowiedzialnego za morderstwo. Każdy przypadek przedstawiony jest w czasie rzeczywistym i płynnie łączy procedury policyjne wraz z emocjami bliskich na każdym etapie śledztwa – od dochodzenia po aresztowanie, oskarżenie i skazanie mordercy.

W 1. odcinku poznajemy historię tajemniczego zaginięcia Evelyn Lund. Evelyn, zamożna wdowa z trzema dorosłymi córkami, bez pamięci zakochuje się w przystojnym rozwodniku Robercie Lundzie. Mimo protestów córek, które uważają, iż mężczyzna bardziej interesuje się majątkiem ich matki niż nią samą, kobieta wychodzi za niego za mąż.

Świeżo po ślubie Evelyn i Robert, znów wbrew woli córek kobiety, podejmują decyzję o zakupie starej farmy w Tarn, odległym rejonie Francji, na którą wkrótce się przeprowadzają. Evelyn mówi dzieciom, aby nie ingerowały w jej życie, ponieważ właśnie realizuje swoje marzenia. Para osiedla się w małej społeczności, w której próbuje się odnaleźć nieznająca języka Evelyn. Kobiecie udaje się nawiązać znajomość z mieszkającą nieopodal Angielką. I to właśnie ona będzie jedną z ostatnich osób, które widziały Evelyn żywą. 29 grudnia 1999 roku Evelyn przyjeżdża do niej w odwiedziny i już nie wraca do domu. Trzy dni później, po namowach córek kobiety, Robert Lund zgłasza zaginięcie swojej żony…

Sprawdź ofertę kanału CBS Reality w PROGRAMIE TV

Co się stało z Evelyn Lund? Tego będzie można dowiedzieć się z premierowego odcinka serii „Gdy zaginięcie oznacza najgorsze” już 4 kwietnia o 20:00 tylko na CBS Reality.

Źródło: CBS Reality

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *