„Gdzie powiem tak?” – nowy format ślubny w TVP Kobieta

W sobotę, 30 kwietnia o godz. 18:30, TVP Kobieta zaprasza na premierowy odcinek programu o tematyce ślubnej „Gdzie powiem tak?”.

Sprawdź godziny emisji audycji „Gdzie powiem tak” w PROGRAMIE TV

Dzień ślubu to wyjątkowy moment dla przyszłych małżonków. Każda para pragnie, by ten czas był niesamowity i piękny. Przed nowożeńcami mnóstwo spraw do załatwienia, by dopiąć wydarzenie na ostatni guzik. Narzeczeni muszą podjąć wiele decyzji, ale jedną z najważniejszych jest wybór miejsca, by powiedzieć sobie „tak”.

W programie „Gdzie powiem tak?” widzowie poznają pary, które szukają idealnego miejsca na ślub i wesele. W poszukiwaniach pomoże im doradca ślubny – Tommy Smythe. W każdym odcinku przedstawi narzeczonym trzy wyjątkowe opcje przestrzeni na imprezę weselną: średniowieczny zamek, rustykalna wiejska stodoła, elegancki bar na dachu wieżowca czy odrestaurowana fabryka. Tommy zadba również o wyjątkową aranżację każdej z propozycji. Dopnie każdy szczegół, by ten dzień był jak z marzeń: od dekoracji kwiatowych, wyjątkowego oświetlenia, nakrycia stołu, przez wykwintne menu aż po atrakcje takie jak lodowy bar.

Bądźcie świadkami przygotowań ślubnych naszych bohaterów, by sprawdzić, czy każda z par znajdzie odpowiedź na pytanie „Gdzie powiem tak?”

Sprawdź ofertę kanału TVP Kobieta w PROGRAMIE TV

TVP Kobieta, „Gdzie powiem tak?” od 30 kwietnia w soboty o godz. 18:30.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *