Wszystkie bramki piłkarskich rozgrywek zobaczą widzowie TVP1 HD w specjalnym cotygodniowym magazynie “Gol Ekstra”, a także w programach newsowych i kronikach “Gol”. W Jedynce również transmisja meczu ostatniej kolejki.

25-minutowy magazyn “Gol Ekstra” zagości w TVP1 – premiera w poniedziałki o godzinie 22:25 (powtórka tego samego dnia w TVP INFO). To podsumowanie każdej kolejki rozgrywek, w którym znajdą się nie tylko wszystkie bramki z meczów Lotto Ekstraklasy, lecz także wiele ciekawych rozmów, analiz i dodatkowych materiałów. Także w TVP1 kibice piłkarscy będą mogli zobaczyć mecz ostatniej kolejki rozgrywek, który będzie decydował o mistrzostwie Polski. Prawa do magazynu i spotkania Telewizja Polska pozyskała na trzy sezony.

Dodatkowo w każdą sobotę i wtorek w TVP1 będzie emitowana kronika “Gol” około godziny 20:00, tuż po “Sporcie” po głównym wydaniu “Wiadomości”. Będzie można w niej podziwiać wszystkie bramki danej kolejki. Prowadzącymi “Gol” i “Gol Ekstra” będą: Jacek Kurowski, Rafał Patyra, Maciej Iwański, Piotr Sobczyński i Szymon Borczuch.

Bramki zostaną także pokazane w serwisach informacyjnych Telewizji Polskiej: w “Sporcie” po “Wiadomościach” (TVP1), “Sport-Telegramie” (TVP2), “Sportowym Wieczorze”, “Sportowej Sobocie” i “Sportowej Niedzieli” (TVP INFO i TVP Sport) oraz w serwisach sportowych TVP INFO i TVP3.

Źródło: Telewizja Polska

Share and Enjoy !

0Shares
0 0