„Gra na Maksa” podczas EURO 2024  w TVP

W piątek, 14 czerwca o godz. 20:15 TVP1 zaprasza widzów na pierwszy odcinek trzeciego sezonu ,,Gry na Maksa”. To seria komediowych scen z życia trzydziestolatków – Maksa i Ali. Ich życiowe perypetie obserwują i komentują Jacek Laskowski, komentator sportowy Telewizji Polskiej i Jakub Wawrzyniak, były reprezentant Polski, ekspert piłkarski. Serial emitowany będzie w trakcie Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Sprawdź godziny emisji serii „Gra na Maksa” w PROGRAMIE TV

EURO 2024 to wielkie piłkarskie święto, na które czekają fani futbolu na całym świecie. Telewizja Polska z okazji tego wydarzenia wraca z formatem „Gra na Maksa”. Tym razem, życiowe perypetie Ali i Maksa, pary dobrze znanej kibicom piłkarskim, przeplatać się będą z wielkimi emocjami towarzyszącymi Mistrzostwom Europy w piłce nożnej.

Mecz otwarcia zawsze budzi ogromne emocje, nie inaczej będzie też w pierwszym odcinku serii. Ala zaprezentuje Maksowi pozytywny test ciążowy, a to oznacza, że ich drużyna za kilka miesięcy powiększy się o kolejnego zawodnika. Jakie jeszcze wyzwania czekają sympatyczną parę?

„Gra na Maksa”, mimo nawiązań do piłki nożnej, to przede wszystkim historia obyczajowa, skierowana nie tylko do kibiców. W serialu – oprócz Karoliny Baci i Marcina Korcza, którzy wcielą się w role tytułowych bohaterów – pojawią się m.in.: Radosław Pazura, Mateusz Lewandowski, Bartłomiej Magdziarz, Dorota Chotecka, Hubert Skrzyński i Justyna Ducka. Reżyserem „Gry na Maksa” jest Jan Macierewicz.

Seria składa się z 21 odcinków, a każdy z nich trwa około 5 minut.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Premiera pierwszego odcinka pt. „Mocne otwarcie” w piątek, 14 czerwca o godz. 20:15 w TVP1, tuż przed meczem otwarcia EURO 2024 Niemcy – Szkocja. Premierowe emisje w TVP1 i TVP2. Powtórki odcinków na antenach głównych, wybranych odcinków również w TVP Sport.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *