Grille, muzyka i konkursy na Majówce Radia ZET

Radio ZET zaprasza na Majówkę-grillówkę na Warmię i Mazury. Od 1 do 5 maja radiowa ekipa odwiedzi Giżycko, Mikołajki, Szczytno i Olsztyn. Piknikową trasę rozpocznie koncert, którego gwiazdą będzie Blanka.

Tegoroczna „Majówka-grillówka Radia ZET” wystartuje w Giżycku (1.05). Wśród przygotowanych atrakcji wielki grill, z którego kucharze będą serwować rozmaite przysmaki z różnych stron Polski. Nie zabraknie również atrakcji dla całych rodzin. W programie m.in.: liczne pokazy, zabawy dla dzieci, sportowy tor przeszkód, strefa relaksu, mnóstwo muzyki, a także konkursy z nagrodami. W ramach pierwszego majówkowego pikniku odbędzie się koncert, na którym wystąpią Marta Bijan, Magda Drejka, Carla Fernandes oraz Blanka.

W kolejnych dniach ekipa Radia ZET odwiedzi Mikołajki (2.05), Szczytno (3.05), Olsztyn (4.05) i ponownie Mikołajki (5.05).

Specjalne relacje będzie można usłyszeć na antenie stacji. Na słuchaczy czeka również konkurs, w którym do wygrania m.in.: profesjonalne grille ogrodowe i zestawy akcesoriów do grilla.

W ramach majówki ruszyła kampania „Radio ZET nr 1 na majówkę”. Spoty audio będzie można usłyszeć w 66 galeriach handlowych w całej Polsce.

Źródło: Grupa Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *