Grudzień 2018 w HBO GO


Koniec roku w HBO GO wypełniony będzie nowymi tytułami zarówno serialowymi, jak i filmowymi. Miesiąc rozpocznie się od premiery dwóch azjatyckich seriali produkcji HBO – Miss Sherlock, czyli przeniesionej do współczesnego Tokio japońskiej interpretacji opowieści autorstwa Sir Arthura Conana Doyle’a o Sherlocku Holmesie, w której głównymi bohaterkami są kobiety oraz serialu Folklor będącego antologią horroru, składającą się z sześciu opowieści inspirowanych mitami głęboko zakorzenionymi w azjatyckiej tradycji. Premierowo dodany zostanie także miniserial o dziennikarzach i redaktorach pracujących w brytyjskiej prasie pt. Press.

W grudniu z trzecim sezonem powróci Stacja Berlin – serial, którego pomysłodawcą i współscenarzystą jest popularny pisarz Olen Steinhauer. Nowy sezon przedstawi dalsze losy Daniela Millera – agenta, który przyjechał z tajną misją do berlińskiej rezydentury CIA. W pierwszej połowie miesiąca swoją premierę będzie miał też drugi sezon serialu Odpowiednik z J.K. Simmonsem, czyli kontynuacja historii szeregowego pracownika międzynarodowej instytucji, która skrywa tajemnicę dotyczącą furtki do równoległej rzeczywistości.

W ciągu nadchodzącego miesiąca do HBO GO dodanych zostanie również dziewięć sezonów wielokrotnie nominowanego do Złotego Globu serialu komediowego o perypetiach pewnej amerykańskiej rodziny z Edem O’Nellem oraz Sofią Vergarą – Współczesna rodzina.

Wśród grudniowych nowości filmowych w HBO GO znajdą się m.in. Geostorm, czyli superprodukcja o sieci satelitów, które zaczynają powodować katastrofalne anomalie pogodowe i tym samym zagrażać ludzkości, Tully z Charlize Theron w roli zmęczonej życiem matki trójki dzieci, której z pomocą przychodzi nocna opiekunka, czy Roman J. Israel z Denzelem Washingtonem grającym przeżywającego kryzys aktywistę, którego okoliczności zmuszają do działania. W tym miesiącu także fani produkcji o superbohaterach znajdą coś dla siebie. Do serwisu premierowo zostanie dodany film Avengers: Wojna bez granic.

Biblioteka HBO GO wzbogacona zostanie również o nowości dla młodszych widzów. Wśród premier będą między innymi filmy tj. Kacze opowieści: Poszukiwacze zaginionej lampy oraz Jeździec znikąd – porywający western twórców Piratów z Karaibów oraz seriale: Harmidom – komediowa opowieść o perypetiach jedenastoletniego Lincolna i jego dziesięciu sióstr, czy Leniuchowo o małej dziewczynce, która postanawia zaktywizować mieszkańców swojego miasteczka. Pojawią się też kolejne sezony uwielbianych przez dzieci Pingwinów z Madagaskaru oraz Wojowniczych Żółwi Ninja.
W grudniu nie zabraknie też propozycji dla miłośników filmów dokumentalnych i programów specjalnych. Swoją premierę będzie miał m.in. dokument badający przyczyny śmierci czarnoskórej aktywistki, która w 2015 roku została znaleziona martwa w areszcie policyjnym Powiedz jej imię: Życie i śmierć Sandry Bland. Z myślą o wszystkich fanach Gry o tron, którzy już zaczęli odliczanie do premiery finałowego sezonu przygotowane zostały dwie produkcje specjalne, które przypomną widzom najważniejszych bohaterów i wszystkie rody: Gra o tron – Bohaterowie oraz Gra o tron – Rody.

W wigilię w HBO GO pojawi się również zapis koncertu Nick Cave & The Bad Seeds promujący płytę Skeleton Tree – Distant Sky: Nick Cave & The Bad Seeds: koncert w Kopenhadze (Distant Sky: Nick Cave & The Bad Seeds live in Copenhagen).

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *