Grupa Polsat Plus przejmuje naEKRANIE.pl i kanały 4FUN 

Grupa Polsat Plus została większościowym udziałowcem spółek do których należą serwis naEKRANIE.pl oraz kanały telewizyjne 4FUN.TV, 4FUN KIDS i 4FUN DANCE. Spółki zawarły jednocześnie wieloletnią umowę inwestycyjną na mocy której wspólnie będą rozwijać dotychczasowe biznesy 4FUN i naEKRANIE.pl. Na czele obu spółek w randze Prezesa Zarządu pozostaje Mateusz Górecki.

Cieszymy się, że naEKRANIE.pl i kanały 4FUN dołączają do naszej Grupy. Nabycie udziałów w 4FUN i naEKRANIE.pl traktujemy jako długoterminową inwestycję. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu aktywnemu wsparciu i zaangażowaniu pozycja i znaczenie obu marek będą dynamicznie rosły – komentuje Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat.

Współpraca z Telewizją Polsat i z całą Grupą Polsat Plus oraz wynikające z niej różnego rodzaju obecne jak i przyszłe synergie to dla 4FUN i naEKRANIE.pl kolejny bardzo ważny krok w historii Spółek. Wierzę, że wspólnie osiągniemy znacznie więcej i znacznie szybciej, a przed kanałami 4FUN i serwisem naEKRANIE.pl roztacza się świetlana przyszłość. W tym miejscu pragnę podziękować zespołom obu firm, a tak naprawdę rodzinie 4FUN i naEKRANIE.pl za zaangażowanie, które umożliwiło dotarcie do tego ważnego punktu w historii obu marek – komentuje Mateusz Górecki, współwłaściciel i Prezes 4FUN oraz naEKRANIE.pl.

Źródło: Grupa Polsat Plus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *