Gwiazdy disco polo w projekcie VOX FM

7 grudnia 2015 roku na antenie Radia VOX FM odbyła się premiera najnowszego muzycznego projektu VOX&Przyjaciele „To Święta!”, do udziału w którym zaproszono gwiazdy muzyki disco polo – m.in.: Marcina Millera, Czadomana, Pięknych i Młodych, Camasutrę i Marka Gwiazdowskiego z zespołu MIG.

„To Święta!” to świąteczny projekt muzyczny pomysłu redakcji Radia VOX FM, w którym udział wzięło i zaśpiewało grono gwiazd muzyki disco polo – lider zespołu „Boys” Marcin Miller, Marek Gwiazdowski z formacji MIG, Piękni i Młodzi, B-Qll, Czadoman, Camasutra, Jorgus, Basta. W projekcie znalazły się również gwiazdy z zagranicy – Mario Bischin i zespół Mirami. W klipie pojawiali się ponadto dziennikarze znani z anteny Radia VOX FM.

Także 7 grudnia w VOX Music TV oraz na kanale VOX FM na YouTube’ie zostanie premierowo zaprezentowany teledysk „To Święta!”.

Link do teledysku: www.youtube.com/watch?v=tTGNgits5NE

Piosenka została wyreżyserowana przez autora muzyki i producenta VOX FM – Macieja Łuczyńskiego z wykorzystaniem zaplecza technicznego kanału VOX Music TV. Autorem słów jest Konrad Piwowarski – gospodarz „Pierwszej Zamiany” w Radiu VOX FM.

Premierze świątecznego projektu towarzyszy akcja specjalna „O Choinka! Są święta, są prezenty”, która potrwa do 18 grudnia. Nagrodami są m.in. smartgadżety elektroniczne, telewizory i sprzęt AGD. Aby wziąć udział w zabawie, należy wejść na odpowiednią podstronę www.voxfm.pl/ochoinka i uzupełnić formularz, z którym słuchacz musi uzasadnić, dlaczego to on powinien otrzymać prezent od VOX FM. Codziennie między godziną 8:00 a 15:00 prezenterzy stacji będą łączyli się na antenie stacji i wręczali świąteczne upominki autorom najciekawszych uzasadnień.

Źródło: TIME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *