Halowe mistrzostwa świata w lekkoatletyce 2024 w Telewizji Polskiej

W dniach 1-3 marca br. w Glasgow najlepsi lekkoatleci będą rywalizowali w światowym czempionacie na hali. Transmisja zawodów w TVP1, TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji i Smart TV. Halowe mistrzostwa świata w lekkoatletyce w TVP komentować będą: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara, Jarosław Idzi i Marcin Urbaś.

Sprawdź godziny transmisji Halowych MŚ w lekkoatletyce w PROGRAMIE TV

Ponad 700 sportowców z około 130 krajów weźmie udziału w 26 różnych konkurencjach, 13 żeńskich i 13 męskich – halowe mistrzostwa świata w Glasgow zapowiadają się niezwykle emocjonująco. Telewizja Polska planuje liczne relacje z imprezy: transmisje sesji porannych w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji i Smart TV. Za komentarz odpowiedzialni będą Jarosław Idzi i Marcin Urbaś.

Sesje wieczorne pokaże w całości TVP Sport, relacja również na TVPSPORT.PL oraz w aplikacji i Smart TV. Finałowe rozstrzygnięcia również w TVP1. Wieczorne zmagania skomentuje duet: Przemysław Babiarz i Sebastian Chmara.

Sprawdź ofertę kanału TVP Sport w PROGRAMIE TV

Transmisjom z zawodów będą towarzyszyć studia z Glasgow z udziałem ekspertów: Piotra Małachowskiego oraz Anny Kiełbasińskiej. Prowadzącymi studio, ale również reporterami będą: Szymon Borczuch, Aleksander Dzięciołowski oraz Michał Chmielewski.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *