Hity jesiennej ramówki na MiniMini+ i teleTOON+

Pasjonujący świat muzyki w Wygibajkach, edukacyjne zabawy z Myszką w Paski, a także wesołe przygody bohatera znanego z komiksów – Titeufa. Te i wiele innych telewizyjnych atrakcji czeka na małych widzów już jesienią w MiniMini+ oraz teleTOON+.

Chociaż skończyły się wakacje i nadchodzi jesień to na kanałach dziecięcych MiniMini+ oraz teleTOON+ nie zabraknie wspaniałych nowości i kolejnych odcinków ulubionych seriali.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym MiniMini+

Już od 3 września na MiniMini+ przedszkolaki spotkają się ponownie z Myszką w Paski. W każdym odcinku najmłodsi przedstawiają bez słów swoje ulubione zwierzę, dziedzinę sportu albo zawód, który chciałyby wykonywać w przyszłości oraz odgadują zagadki zadawane przez Myszkę.

Od 5 września pojawi się także nowy – już szósty – sezon serialu o rozbrykanych kucykach My Little Pony: przyjaźń to magia, Tym razem kucyki poznają najpotężniejszą magię, znaną wszystkim jako magia przyjaźni! Będzie to wspaniała lekcja nie tylko dla bohaterów bajki, ale również małych widzów MiniMini+.

Natomiast od 26 września najmłodsi widzowie ponownie spotkają się z Dzielnym Lwem Erykiem. Tym razem ze swoimi przedszkolnymi przyjaciółmi – liskiem, nosorożcem, jeżykiem, małpką i hipopotamką – muszą m.in. rozwiązać prawdziwą detektywistyczną zagadkę, zaplanować wyprawę na Księżyc, a nawet stoczyć rycerski pojedynek w Warzywnej Krainie.

Rybka MiniMini zaprasza wszystkie dzieci do fascynującego świata muzyki, w który wprowadzi je nowy program edukacyjny „Wygibajki”. Bohaterami produkcji będą laureaci Wielkiego Castingu MiniMini+, który odbył się w maju w sześciu miastach w Polsce. W kolejnych odcinkach dzieci będą poznawać i tworzyć instrumenty, uczyć się układów tanecznych oraz wykonywać wspaniałe piosenki. Gospodarzem programu będzie Filip Jaślar – polski skrzypek oraz członek grupy MoCarta, który do każdego odcinka skomponuje nową, wyjątkową piosenkę. Muzyczno-taneczny program zagości na antenie już od 2 października.

Nieco starszych widzów zapraszamy do oglądania najnowszych seriali emitowanych na antenie teleTOON+.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym teleTOON+

Titeuf, to postać znana milionom czytelników z popularnych na całym świecie komiksów autorstwa szwajcarskiego rysownika Philippe’a Chappuisa. Zwariowanemu i pełnemu oryginalnych pomysłów chłopcu nie w głowie szkoła czy nauka. Na drodze do odkrywania dorosłości napotyka jednak różne trudności i musi zmierzyć się z wieloma problemami. Na dodatek jak każdy łobuziak często popada w tarapaty, ale dzięki urokowi osobistemu, a czasem zwykłemu przypadkowi, zawsze potrafi wyjść z nich obronną ręką.

Już 5 września rozpocznie się czwarty sezon zwariowanego serialu Littlest Pet Shop, na punkcie którego oszalał cały świat! Blythe, jako mała dziewczynka odkryła, że rozumie mowę zwierząt. Teraz wraz z gromadką pomysłowych zwierzaków ze sklepu zoologicznego, rozbawią Was do łez!

Fani mocniejszych wrażeń czekają z niecierpliwością na kolejny sezon zabawnego, pełnego zaskakujących zwrotów akcji i pojedynków serialu o Kocie, który chodzi butach! Od 24 września bohater licznych przygód, amant i koneser mleka znów wkroczy do akcji! To właśnie on – nieustraszony i waleczny Kot w butach! Tym, którzy spotkali go na swej drodze znany jest z nienagannych manier, przenikliwego spojrzenia, szybkości władania szpadą i ogromnego sprytu.

Źródło: nc+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *