„Hotel 52”: Ważne zmiany życiowe u Natalii Lipskiej

W życiu Natalii Lipskiej (Laura Samojłowicz) znowu pojawi się Kajtek (Gabriel Piotrowski). Tym razem jednak znajomość nabierze zupełnie innych kształtów i stanie się wyjątkowo niebezpieczna dla Artura (Krzysztof Kwiatkowski).

W 68. odcinku „Hotelu 52”, który zostanie wyemitowany na antenie Telewizji Polsat 27 września, Natalię (Laura Samojłowicz) niespodziewanie odwiedzi długo niewidziany znajomy, Kajtek (Gabriel Piotrowski). Lipska zastanie go na schodach prowadzących do jej mieszkania. Jak się okaże, chłopak czekał specjalnie na nią. Rodzice wyrzucili go z domu. Zanim to zrobili, postawili mu ultimatum – albo nauka, albo taniec. Kajtek wybrał oczywiście pasję – bez tańca nie wyobraża sobie życia. Teraz nie ma gdzie się podziać. Nie posiada także żadnej gotówki – rodzice zostawili go z niczym. Zakłopotana Natalia postanawia pomóc znajomemu. Jak na to zareaguje Artur (Krzysztof Kwiatkowski)?

Także prywatnie Laurze Samojłowicz zdarzyło się przyjść z pomocą świeżo poznanemu koledze. Był nim nikt inny jak… Gabriel Piotrowski. – Przenocowałam go kiedyś, gdy był akurat w Warszawie – mówi serialowa Natalia. –Zawsze chętnie pomagam, o ile oczywiście – mogę pomóc

Emisja 4. odcinka 6. serii „Hotelu 52” 27 września o godzinie 21:00 na antenie Telewizji POLSAT.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *